En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مانور فناوری اطلاعات انتخابات شهرستان قدس برگزار شد

مانور فناوری اطلاعات انتخابات شهرستان قدس برگزار شد اولین استعلام و اولین شعبه آموزشی انتخابات در شهرستان قدس در مانور کمیته فناوری اطلاعات انتخابات شهرستان قدس انجام شد.
يکشنبه 27 بهمن 1398

مسعود مختاری شهردار قدس خبر داد:

مراحل تکمیل بوستانهای چهارگانه مجموعه زیتون شهر قدس در حال انجام است

مراحل تکمیل بوستانهای چهارگانه مجموعه زیتون شهر قدس در حال انجام است مسعود مختاری شهردار قدس، از ادامه تکمیل بوستانهای چهارگانه مجموعه زیتون شهر قدس خبر داد.
يکشنبه 27 بهمن 1398

سرپرست معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری قدس:

تداوم اقدامات مربوط به اصلاح رفیوژها و ترمیم جداول سطح شهر

تداوم اقدامات مربوط به اصلاح رفیوژها و ترمیم جداول سطح شهر مهرداد زارع سرپرست معاونت امور زیربنایی و ترافیک شهرداری قدس، از اجرای عملیات اصلاح رفیوژها و ترمیم جداول سطح شهر خبر داد.
يکشنبه 27 بهمن 1398

آخرین وضعیت سهمیه بندی بنزین به روایت رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری قدس

آخرین وضعیت سهمیه بندی بنزین به روایت رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری قدس با توجه به مصوبه اخیر کارگروه تعیین سهمیه سوخت، مابه التفاوت سهمیه سوخت سرویس مدارس به صورت نقدی به حساب آنها واریز می شود.
يکشنبه 27 بهمن 1398

بازدید سرزده فرماندار شهرستان قدس از محل کمیته امحاء

بازدید سرزده فرماندار شهرستان قدس از محل کمیته امحاء فرماندار قدس به صورت سرزده از محل کمیته امحاء واقع در بخشداری مرکزی بازدید کرد.
شنبه 26 بهمن 1398

نشست صمیمی فرماندار قدس با مادران شهدای شهرستان به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز مادر برگزار شد

نشست صمیمی فرماندار قدس با مادران شهدای شهرستان به مناسبت میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز مادر برگزار شد فرماندار قدس میزبان مادران شهید در روز ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا(س) در سالن جلسات فرمانداری شدند.
شنبه 26 بهمن 1398

به مناسبت سالروز ولادت با سعادت فاطمه زهرا(س) از بانوان شاغل در فرمانداری قدس تقدیر شد

به مناسبت سالروز ولادت با سعادت فاطمه زهرا(س) از بانوان شاغل در فرمانداری قدس تقدیر شد فرماندار قدس گفت:زنان با حفظ ارزش والای خود می توانند در کنار وظایف ذاتی مثل همسر و مادر بودن در جامعه نیز حضور یابند
شنبه 26 بهمن 1398

فرماندار قدس: شهرستان قدس باید با هویت ورزشی و فرهنگی در سطح استان و کشور مطرح شود

فرماندار قدس: شهرستان قدس باید با هویت ورزشی و فرهنگی در سطح استان و کشور مطرح شود وظیفه همه مسئولان شهرستان اتخاذ تدابیر لازم برای ایجاد فضاها و شرایط مناسب برای بسط و گسترش ورزش است تا از رفتن جوانان به سمت کارهایی که نشاط آنان را تحلیل می دهد، جلوگیری شود.
شنبه 26 بهمن 1398

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه باغداران و بهره برداران شهرستان قدس

برگزاری کارگاه آموزشی ویژه باغداران و بهره برداران شهرستان قدس کارگاه آموزشی ویژه آشنایی باغداران و بهره برداران با انواع هرس درختان هسته دار و دانه دار در شهرستان قدس برگزار شد.
شنبه 26 بهمن 1398

برگزاری جلسه ترغیب و تشویق زنان سرپرست خانوار در خصوص اشتغال در بهزیستی شهرستان قدس

برگزاری جلسه ترغیب و تشویق زنان سرپرست خانوار در خصوص اشتغال در بهزیستی شهرستان قدس هدف بهزیستی تشکیل گروههای همیار و اشتغال آنها می باشد تا متکی به مستمری بهزیستی نباشند.
شنبه 26 بهمن 1398