En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

قدر دانی دکتر واثقی از حمایتهای معاون محترم رییس جمهور

قدر دانی دکتر واثقی از حمایتهای معاون محترم  رییس جمهور دکتر لیلا واثقی از حمایت های همه جانبه سرکار خانم ابتکار معاون محترم رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تقدیر و تشکر نمود.
سه شنبه 21 خرداد 1398

با هدف غنی سازی اوقات فراغت شهروندان:

برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی و اجتماعی برای تابستان 98 برنامه ریزی شده است/ بیش از 100 هزار نفر ساعت کلاس آموزشی در حوزه های مختلف برای شهروندان برگزار می گردد

برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی و اجتماعی برای تابستان 98 برنامه ریزی شده است/ بیش از 100 هزار نفر ساعت کلاس آموزشی در حوزه های مختلف برای شهروندان برگزار می گردد مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس، از برنامه ریزی برای اجرای برنامه های متنوع فرهنگی، ورزشی و اجتماعی در خانه فرهنگ های سطح شهر و مراکز ورزشی به منظور غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان با بیش از 100 هزار نفر ساعت آموزش در تابستان سال جاری خبر داد.
سه شنبه 21 خرداد 1398

رئیس کمیسیون امو رزیربنایی شورای اسلامی شهرقدس:

شبکه فاضلاب، مهم‌ترین مشکل شهرقدس/ لزوم نگاه ویژه برای افزایش بودجه ادارات خدمات‌رسان

 شبکه فاضلاب، مهم‌ترین مشکل شهرقدس/ لزوم نگاه ویژه برای افزایش بودجه ادارات خدمات‌رسان مهندس الهام میرزایی رئیس کمیسیون امور زیربنایی شورای اسلامی شهرقدس با اشاره به مشکل عدم اجرای شبکه فاضلاب، به عنوان مهم ترین مشکل شهرقدس و لزوم تسریع اجرای آن گفت: بخشی از وظیفه ادارات خدمات رسان همچون آب و برق در ترمیم آسفالت و حفاری انجام شده به دلیل کمبود بودجه به دوش شهرداری قدس افتاده است که بایستی نگاه ویژه‌ای در خصوص افزایش بودجه این ادارت بشود.
سه شنبه 21 خرداد 1398

گنج خانلو پیراهن طلایی تور دوچرخه سواری چین را به خود اختصاص داد

گنج خانلو پیراهن طلایی تور دوچرخه سواری چین را به خود اختصاص داد محمد گنج خانلو دوچرخه سوار شهر قدسی توانست پیراهن های طلایی و امتیازی تور را در کشور چین بدست اورد.
سه شنبه 21 خرداد 1398

اوقات فراغت نوجوانان و جوانان محلات شهرستان قدس بررسی شد

اوقات فراغت نوجوانان و جوانان محلات شهرستان قدس بررسی شد جلسه بررسی راهکارهای غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در فصل تابستان روز یکشنبه ۱۹ خرداد ماه در محل اداره ورزش و جوانان تشکیل شد.
سه شنبه 21 خرداد 1398

دیدار با فرمانده ی نیروی انتظامی

دیدار با فرمانده ی نیروی انتظامی سرهنگ فلاحی فرمانده نیروی انتظامی به همراه تعدادی از مسئولین فرماندهی انتظامی شهرستان قدس با دکتر واثقی فرماندار دیدار و گفتگو کردند
سه شنبه 21 خرداد 1398

به همت دکتر واثقی

به همت دکتر واثقی حضور سرمایه گذاران خارجی در شهرستان قدس کلید خورد
سه شنبه 21 خرداد 1398

اجرای طرح ملی گفت‌وگوی خانواده در شهرستان قدس

اجرای طرح ملی گفت‌وگوی خانواده در شهرستان قدس با دعوت فرماندار شهرستان قدس از معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور
سه شنبه 21 خرداد 1398

مهرداد زارع، سرپرست معاونت امور زیر بنایی و ترافیک شهرداری قدس:

تعویض و ترمیم جداول رفیوژ میانی خیابان امام خمینی (ره) شهر قدس

تعویض و ترمیم جداول رفیوژ میانی خیابان امام خمینی (ره) شهر قدس مهرداد زارع، سرپرست معاونت امور زیر بنایی و ترافیک شهرداری قدس از تعویض و ترمیم جداول رفیوژ میانی خیابان امام خمینی (ره) شهر قدس خبر داد و نکاتی را در این باره بیان کرد.
سه شنبه 21 خرداد 1398

سرپرست سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری قدس:

ارزیابی مستمر فضاهای سبز پارک ها و بوستان های شهری شهر قدس

 ارزیابی مستمر فضاهای سبز پارک ها و بوستان های شهری شهر قدس مهرداد تهرانی، از ارزیابی منظم فضاهای سبز شهری از جمله بلوارها، پارک ها و بوستان های شهر قدس با توجه به فرا رسیدن فصل گرما خبر داد و نکاتی را در این باره بیان کرد.
سه شنبه 21 خرداد 1398