En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

تشدید نظارت بر بازار قدس در آستانه ماه رمضان

تشدید نظارت بر بازار قدس در آستانه ماه رمضان معاون امور مالی و برنامه ریزی فرماندار قدس گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان نظارت بر بازار افزایش می یابد تا قیمتها کنترل شوند.
چهارشنبه 28 خرداد 1393

فردی: با تدبیر های لازم صنوف مزاحم و آلاینده از محیط شهری منتقل می شوند

فردی: با تدبیر های لازم صنوف مزاحم و آلاینده از محیط شهری منتقل می شوند فرماندار قدس گفت: با تدبیر های صورت گرفته و اتخاذ تصمیمات صنوف مزاحم و آلاینده باید از شهر خارج شوند و همه واحدهای صنفی موظف به رعایت این قانون هستند.
شنبه 24 خرداد 1393

حجت الاسلام میراحمدی:سربازان گمنام امام زمان( عج) خادمان بی ادعای جمهوری اسلامی هستند

حجت الاسلام میراحمدی:سربازان گمنام امام زمان( عج) خادمان بی ادعای جمهوری اسلامی هستند خطیب نماز جمعه شهرستان قدس در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ضمن تقدیر از تلاشهای بی شائبه سربازان گمنام امام زمان( عج) در برقراری و حفظ امنیت کشور، این تلاشگران را خادمان بی ادعای جمهوری اسلامی دانست.
شنبه 24 خرداد 1393

فرزندان ملت در وزارت اطلاعات ، با توکل بر خدا و توجه به « شرع ، قانون و اخلاق » صیانت از منافع ملی و ارزش های مقدس نظام جمهوری اسلامی را سرلوحه برنامه های خود دارند

فرزندان ملت در وزارت اطلاعات ، با توکل بر خدا و توجه به « شرع ، قانون و اخلاق » صیانت از منافع ملی و ارزش های مقدس نظام جمهوری اسلامی را سرلوحه برنامه های خود دارند 1-فرزندان ملت در وزارت اطلاعات ، همواره تلاش می نمایند با توکل بر خدا و توجه به « شرع ، قانون و اخلاق » صیانت از منافع ملی و ارزش های مقدس نظام جمهوری اسلامی را بر خود فرض نموده و با بهره مندی حکیمانه ی حضرت امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) مأموریت های ذاتی این وزارت خانه را پی گیری نمایند. به گونه ای که مدال سربازی گمنام امام زمان (عج) را از حضرت امام راحل (ره) دریافت نمودند و رهبر معظم انقلابل اسلامی ، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای نیز عنایت ویژه ای به فرزندان خود داشته و بارها در فرمایشات گهربارشان ، فرزندان خود را مورد تفقد قرار داده اند .
پنجشنبه 22 خرداد 1393

هفته فرهنگی شهرستان قدس در برج میلاد برگزار می شود

هفته فرهنگی شهرستان قدس در برج میلاد برگزار می شود فرماندار قدس گفت: هفته فرهنگی شهرستان قدس با معرفی قابلیت های فرهنگ و هنر این شهرستان در برج میلاد برگزار می شود. میزبان از 26 تا 30 خرداد هفته فرهنگی شهرستان قدس برگزار می شود که باید این فرصت را غنیمت بدانیم.
چهارشنبه 21 خرداد 1393

فردی فرماندار قدس: حمایت از تولید کنندگان و رفع مشکلات آنها موجب تقویت وضعیت اقتصادی کشور می شود

فردی فرماندار قدس: حمایت از تولید کنندگان و رفع مشکلات آنها موجب تقویت وضعیت اقتصادی کشور می شود فرماندار قدس اظهار داشت: در راستای سیاستهای کلی دولت و رسیدگی به مشکلات تولیدگران و رفع مشکلات آنها از اهم واجبات می باشد که موجب تقویت اقتصادی کشور می شود
دوشنبه 19 خرداد 1393

شهرستان قدس قابلیت های ورزشی برجسته ای دارد

شهرستان قدس قابلیت های ورزشی برجسته ای دارد فرماندار قدس گفت: شهرستان قدس قابلیت ها و ظرفیت های خیلی خوبی در بخش ورزش در رشته های مختلف دارد.
يکشنبه 18 خرداد 1393

حجت الاسلام سیدعلی خمینی:همه دولت‌ها وظیفه دارند فقر و فساد را از جامعه اسلامی ریشه‌کن کنند

حجت الاسلام سیدعلی خمینی:همه دولت‌ها وظیفه دارند فقر و فساد را از جامعه اسلامی ریشه‌کن کنند نوه بینانگذار کبیر انقلاب اسلامی با بیان اینکه همه دولتها در نظام جمهوری اسلامی وظیفه دارند که فقر و فساد را از جامعه اسلامی ایران ریشه‌کن کنند، گفت: امام همان اندازه که به فکر آرمان های معنوی بود به فکر مسایل مادی و دنیوی مردم نیز بود و اکنون این وظیفه همه دولت ها است که جامعه را از حیث مادی و دنیوی به یک جامعه نمونه تبدیل کنند.
شنبه 17 خرداد 1393

حجت الاسلام میراحمدی:حضور حداکثری مردم سوریه در انتخابات دشمنان اسلام را زمینگیر کرد

حجت الاسلام میراحمدی:حضور حداکثری مردم سوریه در انتخابات دشمنان اسلام را زمینگیر کرد امام جمعه شهرستان قدس گقت: با حضور مردم سوریه و رای حداکثری به بشار اسد بار دیگر دشمنان اسلام زمینگیر شدند.
شنبه 17 خرداد 1393

فردی فرماندار قدس: مسوولین نظام باید با ارج نهادن به فداکاری های جانبازان، فرهنگ تقدیر از آنها را در جامعه نهادینه کنیم.

فردی فرماندار قدس: مسوولین نظام  باید با ارج نهادن به فداکاری های جانبازان، فرهنگ تقدیر از آنها را در جامعه نهادینه کنیم. فرماندار قدس ضمن تبریک ایام پیش رو و اعیاد شعبانیه با توجه به سال اقتصاد و فرهنگ، گفت: ما به عنوان نمایندگان نظام در منطقه باید با ارج نهادن به فداکاری های این عزیزان، فرهنگ تقدیر از آنها را در جامعه نهادینه کنیم.
دوشنبه 12 خرداد 1393