En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فعالان عرصه دانش، سربازان خط مقدم توسعه کشور هستند

فعالان عرصه دانش، سربازان خط مقدم توسعه کشور هستند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قدس بیان کرد: آنچه در جریان توسعه کشور نیاز است، علم، دانش، آگاهی و توانمندی است. در توسعه کشور تعالی و پیشرفت در دستان ماست و فعالان عرصه دانش و آگاهی سربازان خط مقدم این توسعه هستند.
چهارشنبه 13 شهريور 1398

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بافرماندار قدس

دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر بافرماندار قدس مسعود مختاری، شهردار قدس به همراه جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر قدس در خصوص مسائل جاری شهر به دیدار فرماندار قدس رفتند و به تبادل نظر پرداختند.
سه شنبه 12 شهريور 1398

بازدید معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان تهران از اداره بهزیستی شهرستان قدس

بازدید معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان تهران از اداره بهزیستی شهرستان قدس معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان تهران از اداره بهزیستی شهرستان قدس بازدید و به بررسی مسائل و چالش های حوزه توانبخشی پرداخت.
سه شنبه 12 شهريور 1398

تقدیر واثقی فرماندار قدس از شهردار قدس

تقدیر  واثقی فرماندار قدس از شهردار قدس طی دیداری در هفته دولت، سرپرست فرمانداری قدس از مهندس مسعود مختاری، شهردار قدس تقدیر کرد.
سه شنبه 12 شهريور 1398

برگزاری 34 برنامه متنوع برای ایجاد نشاط معنوی در سطح شهر قدس

برگزاری 34 برنامه متنوع برای ایجاد نشاط معنوی در سطح شهر قدس مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قدس گفت: به مناسبت دهه امامت و ولایت و با هدف افزایش نشاط معنوی و اجتماعی، 34 برنامه متنوع با حضور 64135 نفر از شهروندان شهر قدس با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قدس در سطح شهر برگزار شد.
سه شنبه 12 شهريور 1398

جلوگیری از قاچاق دام نظارت و توجه مسئولین شهر قدس را می طلبد

 جلوگیری از قاچاق دام نظارت و توجه مسئولین شهر قدس را می طلبد رئیس اداره دامپزشکی شهرستان قدس گفت: با توجه به اهمیت رعایت بهداشت، جلوگیری از بروز بیماری های مشترک بین انسان و دام و پیشیگری از قاچاق دام لازم است دستگاه های اجرایی به صورت جدی به این مسئله رسیدگی کنند.
سه شنبه 12 شهريور 1398

نایب قهرمانی تیم استان تهران، با حضورجودوکاران ارزنده شهر قدسی در دومین المپیاد استعدادهای برتر

نایب قهرمانی تیم استان تهران، با حضورجودوکاران ارزنده شهر قدسی در دومین المپیاد استعدادهای برتر دومین المپیاد استعدادهای برتر رشته جودو، تیم تهران باحضورجودوکاران ارزنده شهر قدسی با قرار گرفتن در جایگاه دوم، نایب قهرمان شد.
سه شنبه 12 شهريور 1398

دیدار مسوولان شهرستان قدس با تعدادی از خانواده معظم شهدا

دیدار مسوولان شهرستان قدس با تعدادی از خانواده معظم شهدا به مناسبت فرا رسیدن ایام عاشورا و تاسوعای حسینی و تکریم مادران شهداء، مسوولان شهرستان قدس با تعدادی از خانواده معظم شهداء دیدار کردند.
سه شنبه 12 شهريور 1398

واثقی ؛ مسئولین با تمام ظرفیت در کنار مردم باشند

واثقی ؛ مسئولین با تمام ظرفیت در کنار مردم باشند سرپرست فرمانداری قدس گفت: مسئولین باید با تمام ظرفیت در کنار مردم باشند تا دشمنان اجازه نفوذ دشمن را ندهند. مردم از مسئولین شفافیت در عملکرد میخواهند و مسئولین با آگاه سازی مردم میتوانند در کنار مردم غیور باشند.
سه شنبه 12 شهريور 1398

استقرار مرکز اورژانس در قدس ضروری است

 استقرار مرکز اورژانس در قدس ضروری است امام جمعه شهرقدس گفت: نبود پایگاه اورژانس در شهرستان قدس منجر به جان باختن تعدادی از شهروندان شده که از مسئولان شهرستانی و استانی خواستار رسیدگی به این نیاز مبرم هستیم.
دوشنبه 11 شهريور 1398