En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فتح اله: توجه به حوزه صنعت و تجارت یکی از رسالت های دانشگاه شهرقدس است

فتح اله: توجه به حوزه صنعت و تجارت یکی از رسالت های دانشگاه شهرقدس است رئیس دانشگاه آزادشهر قدس گفت: مأموریت دانشگاه‌های آزاد غرب استان تهران با این تفکر و سیاست پیش می‌رود که اولویت طرح و برنامه‌های خود را در حوزه صنعت و تجارت تعریف کنند.
چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

ارسال کمک های مردمی کمیته امداد امام (ره) قدس به هموطنان سیل زده

ارسال کمک های مردمی کمیته امداد امام (ره) قدس به هموطنان سیل زده به همت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قدس در اقدامی انسان دوستانه، کمک های مردمی به ارزش ۹۷۷۰۰۰۰۰ تومان را جمع آوری و به مناطق سیل زده ارسال کرد.
چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی "به سوی ظهور" در قدس برگزار می شود

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی "به سوی ظهور" در قدس برگزار می شود به مناسبت دهه مهدویت همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی "به سوی ظهور" با دعوت از عموم مردم جمعه ۶ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و ساعت ۷:۳۰ صبح از خیابان ۴۵ متری انقلاب اسلامی، مقابل شهرداری قدس آغاز و مقصد این همایش آستان مقدس امامزاده حضرتین(ع) خواهد بود و شهروندان می توانند در مراکز فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی برای این همایش ثبت نام کنند.
چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

برگزاری کارگاه آموزش پیشگیري از ايدز به مناسبت هفته سلامت در حوزه علمیه شهر قدس

برگزاری کارگاه آموزش پیشگیري از ايدز به مناسبت هفته سلامت در حوزه علمیه شهر قدس کارگاه آموزشی پیشگیری از بیماری ایدز و اطلاع رسانی در این خصوص توسط کارشناسان شبکه بهداشت شهرستان قدس در سالن اجتماعات حوزه علمیه برگزار شد.
چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

احداث نمایشگاه دائمی تخصصی صنعت در شهر قدس

احداث نمایشگاه دائمی تخصصی صنعت در شهر قدس شهردار قدس از احداث نمایشگاه دائمی صنعت در شهر قدس مطابق مصوبات شورای شهر و از اختیار قرار دادن ۱۵ هکتار زمین برای انجام این کار با حمایت بخش خصوصی خبر داد.
چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

برگزاری گفتمان مهدویت انتظار در قدس

برگزاری گفتمان مهدویت انتظار در قدس نشست و گفتمانی با موضوع مهدویت انتظار با حضور جوانان و هیات های ورزشی در سالن جلسات اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس برگزار شد.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398

ارسال محموله کمک رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس به مناطق سیل زده

ارسال محموله کمک رسانی اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس به مناطق سیل زده محموله کمک های امدادی اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس برای سیل زدگان استان های سیل زده کشور جهت ارسال به محل جمع آوری این کمک ها مجموعه ورزشی تختی- آماده شد.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398

مختاری: تمام پروژه های عمرانی قدس با مطالعات کارشناسی اجرا می شود

 مختاری: تمام  پروژه های عمرانی قدس با مطالعات کارشناسی اجرا می شود شهردار قدس، ضمن تأکید بر ضرورت انجام مطالعات کارشناسی در اقدامات عمرانی، گفت: با بهره گیری از مشاوره کارشناسان ذیصلاح، مطالعات کارشناسی را سر لوحه اقدامات و پروژه های عمرانی شهرداری قرار داده ایم.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398

برگزاری همایش کوهپیمایی در قدس به مناسبت هفته زمین پاک

برگزاری همایش کوهپیمایی در قدس به مناسبت هفته زمین پاک همایش کوهپیمایی بزرگ در شهرستان قدس به مناسبت هفته زمین پاک روز جمعه 6 اردیبهشت ماه 98 ساعت 7 صبح از بلوار ۴۵متری انقلاب، مسجد امام حسین (ع) به سمت وردیچ، دره ازگی برگزار می شود.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398

معاون فرماندار قدس تاکید کرد : توجه جدی تر به حوزه صنعت و تولید داخلی

معاون فرماندار قدس تاکید کرد : توجه جدی تر به حوزه صنعت و تولید داخلی معاون سیاسی، انتظامی و اجتماعی فرمانداری شهرستان قدس گفت: سال گذشته در شرایط سخت و بحران اقتصادی که در کشور حاکم بود، با تدابیر لازم وهمکاری تمام دستگاه های متولی؛ صنایع شهرستان قدس با تعطیلی مواجه نشدند.
سه شنبه 3 ارديبهشت 1398