En
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

فردی فرماندار قدس:نقش معلم را می توان در آینده فرزندان و کشور دید

فردی فرماندار قدس:نقش معلم را می توان در آینده فرزندان و کشور دید فرماندار قدس در مراسم تجلیل از مقام معلم اظهار داشت: ناگفته پیداست که معلم چه جایگاه رفیعی در ساختن فرزندان یک جامعه به عنوان آینده سازان هر کشور دارد، اهمیت معلم بر کسی پوشیده نیست و در آیات و روایات احادیث زیادی راجع به مقام والای معلم داریم.
سه شنبه 16 ارديبهشت 1393

سخن فرماندار

سخن فرماندار يکي از عمده‌ترين دغدغه‌هاي مديران کارآمد در سطوح مختلف، چگونگي ايجاد بسترهاي مناسب براي عوامل انساني شاغل در تمام حرفه‌هاست تا آنها با حس مسئوليت و تعهد کامل به مسائل جامعه و حرفة خود بپردازند و اصول اخلاقي حاکم بر شغل و حرفة خود را رعايت کنند.
دوشنبه 15 ارديبهشت 1393

گروسی تاکید کرد:درآمدهای نفتی باید در بخش تولید هزینه شوند

گروسی تاکید کرد:درآمدهای نفتی باید در بخش تولید هزینه شوند نماینده مردم شهرستانهای قدس، ملارد و شهریار در مجلس شورای اسلامی گفت: استفاده درست از درآمد منابع نفتی هزینه شدن در بستر تولید کشور است، در این صورت موفقیت حاصل می شود نه با خام فروشی منابع طبیعی که جز ضرر چیزی برای اقتصاد کشور به همراه ندارد.
شنبه 13 ارديبهشت 1393

فردی:سرانه فضای سبز قدس 14 متر مربع از میانگین کشوری کمتر است

فردی:سرانه فضای سبز قدس 14 متر مربع از میانگین کشوری کمتر است فرماندار قدس این شهرستان را به دلیل وجود معادن و صنایع متعدد، فاقد سرانه مطلوب فضای سبز دانست و گفت: سرانه فضای سبز قدس 14 متر مربع از میانگین کشوری کمتر است
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1393

فردی تاکید کرد:توجه به حوزه سلامت سیاست اصلی دولت است/ عزم جدی برای کاهش هزینه درمان

فردی تاکید کرد:توجه به حوزه سلامت سیاست اصلی دولت است/ عزم جدی برای کاهش هزینه درمان فرماندار قدس توجه به حوزه سلامت و بهداشت و درمان را از سیاستهای اصلی دولت برشمرد و گفت: دولت تدبیر و امید عزم جدی برای کاهش فشار مالی و هزینه های درمان دارد.
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1393

گسترش زیرساختها در کانونهای فرهنگی مساجد موجب ترویج ارزشهای دینی و فرهنگی می گردد

گسترش زیرساختها در کانونهای فرهنگی مساجد موجب ترویج ارزشهای دینی و فرهنگی می گردد فرماندار قدس، کانون های فرهنگی هنری مساجد را یکی از مراکز فرهنگی مهم برای ترویج ارزش های دینی دانست و اظهار امیدواری کرد با فعالیت بیشتر و منسجم تر این کانونها شاهد ارتقاء زیربنای فرهنگی شهرستان باشیم.
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1393

فردی فرماندار قدس:اولویت تامین بهداشت و رفع مشکلات فاضلاب در دستور کار فرمانداری قرار گرفت

فردی فرماندار قدس:اولویت تامین بهداشت و رفع مشکلات فاضلاب در دستور کار فرمانداری قرار گرفت فرماندار شهرستان قدس : همه مسئولان و مدیران وظیفه دارند که جهت رضایت مندی شهروندان با جدیت کار خود را دنبال کنند و با برنامه ریزی در راستای تامین زیر ساخت های شهرستان، مشکل فاضلاب را که به بهداشت و سلامت مردم مربوط است در اولویت قرار دارد.
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1393

فردی فرماندار قدس: شهیدان دلاور مردانی هستند که در دامان پاک ترین مادران این مرزوبوم به درجعه رفیع شهادت رسیدند

فردی فرماندار قدس: شهیدان دلاور مردانی هستند که در دامان پاک ترین مادران این مرزوبوم به درجعه رفیع شهادت رسیدند فرماندار قدس با توجه به حضور مادران و همسران شهدا و ایثارگران شهرستان قدس به عنوان میهمانان جشن بزرگ مادران آسمانی و آیین تجلیل از مادران و همسران شهدا، گفت: هنگامی که سخن از قهرمانی های رزمندگان و شهدا می شود، باید یادآوری کنیم که در دامن پر مهر مادران، چنین دلاور مردانی رشد کردند.
پنجشنبه 4 ارديبهشت 1393