En

آرشیو آرشیوآخرین اخبار

حجت الاسلام جوکار امام جمعه شهرستان قدس در همایش اقوام غرب تهران ؛

همایش اقوام می تواند در غرب تهران بسیاری از مشکلات را رفع کند

(13)

حجت الاسلام جوکار امام جمعه شهرستان قدس در همایش اقوام غرب تهران گفت: برگزاری این همایش می تواند در غرب تهران بسیاری از مشکلات را رفع و رضایتمندی مردم حاصل شود.

سه شنبه 11 دي 1397

لاریجانی در گردهمایی اقوام غرب استان تهران در شهر قدس گفت:

شهرستان قدس نمادی از انسجام قومیت های ایرانی

(9)

رییس مجلس شورای اسلامی در همایش گردهمایی اقوام غرب استان تهران که صبح دیروز در شهر قدس برگزار شد؛ گفت:  بسیار خرسندیم  که در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی حضور به اتفاق 15 تن از نمایندگان قومیت های مختلف در جمع اقوام ایرانی در شهر قدس که  نمادی از انسجام ملی است، حضور داریم  و این همگرایی و وحدت، فرصت خدمت بیشتر را به مردم  شهرستان های شهریار، قدس و ملارد فراهم کرده است.

سه شنبه 11 دي 1397

در همایش گردهمایی اقوام ایرانی غرب استان تهران صورت گرفت

اهداء لوح تقدیرلاریجانی، با دستان محسنی بندپی به فرماندار قدس

(16)

درهمایش گردهمایی اقوام ایرانی غرب استان تهران، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در اولین سفر خود به شهرستان قدس، لوح تقدیرلاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را تقدیم علی اصغر ناصربخت فرماندار قدس کرد.

سه شنبه 11 دي 1397

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قدس:

لزوم تخصیص اعتبارات ویژه برای قدس/ حداقل به ۳ نماینده مجلس در این حوزه نیازمندیم

(15)

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قدس با اشاره به مهاجرپذیر بودن قدس و لزوم تخصیص اعتبارات ویژه برای حل مشکلات گفت: در خال حاضر شهرستان های شهریار، قدس و ملارد یک کرسی در مجلس دارد و ضروری است تا به ۳ نماینده مجلس افزایش یابد.

سه شنبه 11 دي 1397

محسنی بندپی استاندار تهران خبر داد

ایجاد 120 هزار فرصت شغلی در استان تهران/ پیگیری مشکلات در شورای برنامه ریزی و توسعه ی شهرستان های شهریار قدس و ملارد

(11)

استاندار تهران در اولین سفر خود به شهرستان قدس با شرکت در گردهمایی اقوام غرب استان تهران گفت: در سال ۹۷ برای ۱۲۰ هزار نفر شغل در استان تهران، سه هزار میلیارد تومان اعتبار از محل تبصره ۱۸ پیش بینی شده که امیدواریم با راهکارهای اساسی، پیگیری و جدیت مسوولان امر؛ شاهد تحقق این طرح بزرگ در استان تهران باشیم.

سه شنبه 11 دي 1397

رییس مجلس در شهر قدس خبر از ساخت مترو داد

ضرورت مذاکره با شهردار تهران برای ساخت مترو

(11)

رئیس مجلس شورای اسلامی در همایش گردهمایی اقوام غرب استان تهران در شهر قدس خبر داد: با توجه به اینکه جمعیت زیادی در غرب استان تهران سکونت دارند، برای تحقق مترو در شهرستان های شهریار، ملارد و قدس با شهردار تهران و مسوولان ذیربط، مذاکره خواهم کرد.

سه شنبه 11 دي 1397

فرماندار شهرستان قدس:

اجرای طرح کارورزی زمینه اشتغال جوانان ر ا فراهم می کند

(9)

فرماندار شهرستان قدس در بازدید از مرکز آموزش فنی وحرفه ای این شهرستان گفت: اجرای طرح کارورزی در محیط کار واقعی موجب ورود جوانان به بازارکار شده و باعث ایجاد اشتغال پایدار می شود.

سه شنبه 11 دي 1397

استاندار تهران در قدس گفت

درکشور باید تهدید ها را به فرصت تبدیل کرد

(9)

استاندار تهران در مراسم گردهمایی اقوام غرب استان تهران که در شهرستان قدس برگزار شد؛ گفت: در شرایط کنونی و با وجود تحریم های اقتصادی و جنگ های روانی دشمن، ما نیاز به همگرایی، هم افزایی و وحدت رویه هستیم تا بتوانیم تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و آن وقت است که مردم قدردان مسوولان خدمتگذار خواهندبود.

سه شنبه 11 دي 1397

لاریجانی رئیس مجلس مهمان شهر قدسی ها

(35)

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی فردا برای شرکت در مراسم گردهمایی بزرگ اقوام غرب استان تهران که به همت مهندس محمد محمودی شاه نشین نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد برگزار شده است، مهمان شهر قدسی ها خواهد بود.

يکشنبه 9 دي 1397

استاندار جدید تهران به شهرستان قدس سفر می کند

(22)

فردا انوشیروان محسني بندپی استاندار جدید تهران در اولین سفر خود به شهرستان قدس قرار است در مراسم بزرگ گردهمایی اقوام غرب استان تهران شرکت کند.

يکشنبه 9 دي 1397