En

آرشیو آرشیوآخرین اخبار

عزتي نماینده ولی فقيه در ناحیه سپاه قدس استان تهران در گرامیداشت 9 دی گفت؛

حکومت به پشتوانه مردم فتنه ها را خنثی می کند.

(18)

 مراسم گرامیداشت سالروز حماسه ۹دی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین عزتي نماينده ولی فقيه در ناحیه سپاه استان تهران با حضور اقشار مختلف شهرستان قدس در مسجد جامع برگزار شد.

يکشنبه 9 دي 1397

امام جمعه شهرستان قدس در معارفه رییس سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد

مسوولان در جهت ترویج فرهنگ انقلابی گام بردارند

(7)

امام جمعه شهرستان قدس ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام محرابی از رییس جدید خواستار اقدامات جهادی- فرهنگی در راستای آرمان های انقلاب و نظام شد و گفت: مسوولان این شهرستان باید استوار تر و قوی تر از گذشته در جهت ترویج فرهنگ انقلابی گام بردارند.

يکشنبه 9 دي 1397

ناصربخت فرماندار قدس:

تغییرات مدیریتی به بدنه شهرستان آسیب می زند/ امید را به شهرستان قدس بر می گردانیم  

(13)

فرماندار  شهرستان قدس در گفت و گو با خبرنگار اداره روابط عمومی گفت: رويكرد شهرداری قدس و مقام عالی دولت در این شهرستان، توجه به مناطق حاشیه ایی و بافت های فرسوده است و یکی از علت هایی که اقدامات مدیریت شهری را با چالش مواجه کرده است؛ تغییرات مدیریتی است و شهرستان قدس بارها از این موضوع آسیب دیده است.

يکشنبه 9 دي 1397

صبح امروز؛

ملاقات عمومی فرماندار قدس با شهروندان انجام شد

(9)

فرماندار شهرستان قدس، در ملاقات عمومی به منظور رسیدگی به مسایل و مشکلات مردم، در محل فرمانداری از نزدیک با شهروندان دیدار و گفت و گو کرد.

يکشنبه 9 دي 1397

فرماندار شهرستان قدس:

قدس امکانات درمانی مناسبی ندارد

(12)

فرماندارشهرستان قدس در طی مصاحبه ایی با خبرنگار اداره روابط عمومی فرمانداری گفت: تنها مرکز درمانی این شهرستان با20 تخت بیمارستانی به 400 هزار نفر جمعیت خدمات می دهد و نبود خدمات درمانی مناسب مردم این منطقه را راهی بیمارستان های اطراف می کند.

شنبه 8 دي 1397

ناصربخت فرماندار قدس:

قدس خوابگاه تهران تلقی می شود/  مناطق حاشیه ایی، پاشنه آشیل بزه های اجتماعی  

(7)

فرماندار قدس گفت: بر اساس سیاست های نامرئی در گذشته، با مهاجرت های متعدد به تهران جمعیت زیادی درتهران و خود استان با شهرستان۱۶ ساکن شدند، در این شرایط، افرادی که به دلیل توانایی مالی کم تر، قادر به حضور در شهر تهران نیستند، به اطراف شهر رفته و با زندگی در شرایطی که مولفه های استاندارد زندگی را ندارد، حاشیه نشینی را رشد داد و پاشنه آشیل بزه های اجتماعی شدند.
 

شنبه 8 دي 1397

گزارش تصویری

حضور پرشور مردم انقلابی و شهید پرور شهرستان قدس در مراسم گرامیداشت آيت الله هاشمي شاهرودي وجانباختگان دانشگاه علوم وتحقيقات

(7)

حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامي استان تهران در شهرستان قدس

شنبه 8 دي 1397

نماینده مردم شهرستان‌های قدس، شهریار و ملارد خبر داد:

سفر دکتر علی لاریجانی به شهرستان قدس

(20)

محمد محمودی شاهنشین با اشاره به برگزاری گردهمایی اقوام غرب استان تهران در هفته آینده گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی و ۱۵ تن از نمایندگان مجلس در این گردهمایی حضور خواهند داشت.

شنبه 8 دي 1397

روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس:

بازدید میدانی رئیس فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران از پروژه های ورزشی در حال احداث شهرستان

(8)

رئیس فنی مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان و رئیس گروه علمی فرهنگی و اجتماعی سازمان مدیریت استان تهران از مراحل ساخت پروژه های ورزشی در حال احداث شهرستان بازدید کرد.

شنبه 8 دي 1397

روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس:

بازدید ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایران از بیمارستان 160 تختخوابی شهرستان قدس

(9)

دکتر مسعود ناصری پور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران و خدمات بهداشتی درمانی ایران، دکتر فربد عبادی فردآذر معاون بهداشتی و مهندس حاجی میراسماعیل مدیر دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه به همراه دکتر سید حسین میرشریفی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس از پروژه احداث بیمارستان 160 تختخوابی شهرستان قدس بازدید کردند.

شنبه 8 دي 1397