En

آرشیو آرشیوآخرین اخبار

احداث کمربندی غربی واقع در انتهای حکیم، اتمام ورودی بیمارستان، دستور نقشه بیمارستان تامین اجتماعی از جمله کارهایی است که می تواند کارنامه شورای پنجم شهر قدس را موفق کند.

احداث کمربندی شهرقدس به انتهای اتوبان حکیم با جدیت پیگیری شود.

(15)

نماینده مردم شهرستان های قدس، ملارد و شهریار در مجلس گفت: احداث کمربندی شهرقدس به انتهای اتوبان حکیم با جدیت پیگیری شود.

پنجشنبه 26 مهر 1397

حمایت از سرمایه گذاران و رفع مسائل و موانع آنان از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی است

پنجمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید

(7)

پنجمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قدس به ریاست عطایی برگزار شد.

پنجشنبه 26 مهر 1397

تجلیل از ۴۵ دانشجوی ورزشکار دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس

(7)

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای غرب تهران گفت: یکی از نشانه های افتخار آفرینی و قدرت نرم به جهانیان، کسب مقام های قهرمانی در رشته های مختلف ورزشی است.

پنجشنبه 26 مهر 1397

بازدید میدانی معاون سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان قدس از پروژه دوربرگردان هفت جوی

(13)

احداث دوربرگردان تاثیر بسزایی در افزایش رضایتمندی شهروندان و کاهش بارترافیکی این معبر دارد که در بازه زمانی کوتاهی به بهره برداری می رسد.

پنجشنبه 26 مهر 1397

انقلاب اسلامی به مردم مدیون است چون مردم در همه صحنه ها با فداکاری ظاهر شدند و اما مسئولین به عنوان کارگزار به انقلاب بدهکاراند و باید با غیرت، تعصب، جدیت و خلوص نیت وظایف خود را در قبال این نظام ادا کنند.

فرماندار شهرستان قدس:حیات و تداوم انقلاب مرهون فداكاریهای مردم بوده اما مسئولان به انقلاب مدیون و بدهكار هستند

(11)

فرماندار شهرستان قدس ضمن تأکید بر برگزاری هرچه شکوهمندانه جشن های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، به تشریح مهم ترین اقداماتی که باید در این باره انجام شود پرداخت و گفت: بیان دستاوردهای کشور در این مقطع زمانی حساس، در آگاهی یافتن مردم از نتیجه و حاصل انقلاب اسلامی مؤثر خواهد بود.

چهارشنبه 25 مهر 1397

شهرستان قدس با دارا بودن پتانسیل ها و ظرفیت های بالقوه ، توان بالایی برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در منطقه را دارد. 

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان قدس

(4)

چهارمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ، به ریاست عطایی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان قدس برگزار شد.

چهارشنبه 25 مهر 1397

هر هفته در نماز جمعه یکی از دستگاه‌ها و ارگان‌ها میز خدمت تشکیل دهد تا هم به مردم خدمات ارائه دهد و هم اقدامات خود را به مردم اطلاع‌رسانی کند.

امام جمعه شهرستان قدس: اطلاع‌رسانی خدمات دستگاه‌های اجرایی موجب امیدواری مردم به آینده کشور می‌شود

(6)

اولین جلسه شورای سیاستگذاری جشن های چهل سالگی انقلاب اسلامی با حضور امام جمعه و روسای ادارات در دفتر امام جمعه شهرستان قدس برگزار شد.

چهارشنبه 25 مهر 1397

امام جمعه شهرستان قدس: راه حل عبور از مشکلات کشور استحکام بخشی به ساختار درونی قدرت است

(24)

حجت الاسلام والمسلیمن جوکار گفت: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی کشور تسلیم شدن و پذیرش پیشنهادات دشمن نیست.

شنبه 21 مهر 1397

سامانه 111

پاسخگویی معاون عمرانی استانداری تهران به تماس های مردم شریف استان تهران

(9)

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران روز یکشنبه ۲۲ مهر ماه با حضور در سامانه الکترونیکی مردم و دولت، پاسخگوی تماس های مردم استان در خصوص مشکلات و درخواست‌ها است.

شنبه 21 مهر 1397

در صورت مشاهده هرگونه تخلف توسط کسبه و اصناف و مراکز خرید و فروش کالا موضوع را به سامانه پیامکی ۰۹۳۶۴۶۰۰۳۵۴ اعلام نمائیدد.

گشت ویژه اداره بازرسی فرمانداری شهرستان قدس

(25)

اداره بازرسی فرمانداری شهرستان قدس بطور محسوس و نامحسوس جهت تنظیم بازار در تمام روزهای کاری از صنوف مختلف سطح شهرستان بازدید بعمل می آورد.

شنبه 21 مهر 1397