En
تاریخ : دوشنبه 21 اسفند 1396
کد 2729

استاندار خطاب به شهرداران و دهياران: پيگير مصوبات شوراي برنامه ريزي استان باشيد

استاندار تهران خطاب به شهرداران و دهياران شهرستان قدس خواستار پيگيري مصوبات شوراي برنامه ريزي استان شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني فرمانداری قدس، محمد حسين مقيمي در ديدار با شهرداران ،دهياران و اعضاي شوراهاي شهر و روستاي شهرستان قدس كه شامگاه ٢١اسفندماه در محل سالن جلسات فرمانداري اين شهرستان برگزار شد،پيگيري جدي و ويژه مصوبات شوراي برنامه ريزي و توسعه استان در خصوص شهرستان قدس را خواستار شد و گفت: به  جلسات مشترك با استاندار يا معاونين استانداري اكتفا نكنيد و اين مصوبات را از طريق همه اركان و اعضاي جلسه مطالبه و پيگيري جدي كنيد.

مقيمي از اجرايي شدن تمامي مصوبات تا پايان برنامه ششم خبر داد و تأكيد كرد:تلاش ما اين است كه تا سه سال آينده همزمان با پايان برنامه ششم تمامي مصوباتي كه در شوراهاي برنامه ريزي استان در شهرستان ها به تصويب رسيده اند اجرايي شوند.

وي در ادامه با دعوت از شهرداران ،دهياران و اعضاي شوراهاي اسلامي شهروروستا  به مطالعه قوانين ،تأكيد كرد:اشراف به قوانين از سوي اعضاي شوراهاي شهر وروستا ،دهياران و شهرداران باعث مرتفع شدن مشكلات منطقه خواهد شد و بسياري از نارسايي ها ناشي از جهل اعضاي شوراهاي شهر و روستا يا دهياران به قانون است.

استاندار تهران جدي گرفتن آموزش از سوي شوراهاي اسلامي را خواستار شد و افزود:آموزش شوراها در اولويت برنامه هاي استانداري قرار دارد و اگر شوراها به نقش و جايگاه خود در قانون اساسي واقف باشند بهتر مي توانند مشكلات مردم را رفع كنند.

مقيمي ادامه داد:شناخت ظرفيت هاي منطقه از سوي شوراهاي اسلامي در ايجاد اشتغال در روستاها ضروري است و همه بايد تلاش كنيم تا سطح معيشتي و زندگي مردم در شهر وروستا ارتقاء پيداكند.

گفتني است در ابتداي اين ديدار جمعي از اعضاي شوراهاي اسلامي شهروروستا به بيان ديدگاه ها ومشكلات خود پرداختند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 21 اسفند 1396
  • توسط سهیل آذریان
  • تعداد بازدید 52