En
تاریخ : سه شنبه 25 ارديبهشت 1397
کد 2875

حمایت شورای اسلامی شهر از ساخت مرکز تخصصی بیماری های خاص

رئیس شورای شهر در گفتگو با روابط عمومی فرمانداری از مشارکت و حمایت شورای شهر در ساخت مرکز تخصصی بیماری های خاص خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس , رئیس شورای شهر  در گفتگو با روابط عمومی فرمانداری از مشارکت و حمایت شورای شهر در ساخت مرکز تخصصی بیماری های خاص خبر داد.

عسگری افزود : جلسه مشترک اعضای شورای شهر با هیئت مدیره درمانگاه خیریه  دیالیز امام علی(ع) عصر روز گذشته در محل درمانگاه یاد شده صورت گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین اصغر قاسمی، رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از بیماران خاص با اشاره به حمایت های شورای اسلامی شهر به انجمن گفت: شوراها در دوره های مختلف حمایت های متعددی با انجمن داشته اند و همکاری شورای اسلامی در انفاق زمین جهت ساخت ساختمان مرکز تخصصی قابل تقدیر و قدردانی است.
 
کامبیز پیشکاری، مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران خاص نیز، با اشاره به کمک های خیرین و شورای شهر خاطر نشان کرد: کمک های خیرین و شورای اسلامی در راستای ساخت مرکز تخصصی ارزشمند بوده و همکاری های آنان از افتخارات این مجموعه محسوب می شود.
 
پیشکاری در ادامه گفت: اعضای هیئت مدیره این انجمن از توانمندان و نخبگان شهر بوده و پیگیری های آنان در کنار استقبال از انتقادات و نظرات مردم، موجب پیشرفت این مجموعه شده است.
 
در حاشیه این نشست علی عمو عابدینی، عضو هیئت مدیره انجمن، با اشاره به آغاز بیستمین سالروز فعالیت انجمن افزود: در طول این سال ها فعالان و زحمتشان بسیاری در خدمت بیماران خاص همکاری داشته اند. تأسیس مرکز تخصصی با تجهیزات ویژه برای بیماران از نیازهای ملزوم برای بیماران است.
 
همچنین داوود گرجی، عضو شورای اسلامی با یادآوری حمایت شورای اسلامی در دوره های قبل، درخواست داشت که بخشی از بودجه ارزش افزوده که توسط مجلس شورای اسلامی به شهرداری ها تعلق داده می شود، برای حمایت از بیماران خاص در نظر گرفته شود.
 
وی تصریح کرد: مشارکت شورای اسلامی دوره پنجم به انجمن حمایت از بیماران خاص به صورت مصوبه ای به تصویب برسد.
 
در این جلسه، اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهرقدس، حمایت های خود را در ساخت و تجهیز مرکز تخصصی بیماری های خاص، اعلام کردند و در پایان از فعالان مجموعه و پرسنل انجمن تقدیر و قدردانی به عمل آمد.


 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 25 ارديبهشت 1397
  • توسط سهیل آذریان
  • تعداد بازدید 39