En
تاریخ : چهارشنبه 23 خرداد 1397
کد 3002

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ؛ تأکید بر سرمایه گذاری در زمینه فعالیت های ورزشی دختران

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در نشست ستاد عالی تشکیلاتی گسترش و ارتقای فعالیت های تربیت بدنی عنوان کرد : در زمینه تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی دختران سرمایه گذاری شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، پیش از ظهردیروز معصومه ابتکار در نشست ستاد عالی تشکیلاتی گسترش و ارتقای فعالیت های تربیت بدنی و ورزش دانش آموزان دختر که درسالن جلسات شهید رجایی برگزار شد، اظهار کرد: در وزارت آموزش و پرورش در جهت توسعه تربیت بدنی و سلامتی کودکان و نوجوان و هم چنین ورزش دختران، اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته که جای تقدیر وقدردانی دارد.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به مسایل مختلفی که آموزش و پرورش با آن مواجه است، بیان کرد : برای رفع مشکلات حرکتی دانش آموزان، دیگر دستگاه ها و نهادها نیز با آموزش و پرورش همکاری کنند باید مسئله ورزش را برای سبک زندگی صحیح لازم ببینیم.

وی افزود : برای اینکه در آینده افزایش انواع و اقسام بیماری جسمی را نداشته باشیم، باید امروز در زمینه تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی سرمایه گذاری شود.

معصومه ابتکار با برشمردن موضوعات مهم طرح گفت : سبک زندگی، سلامت و نشاط و تاب آوری از موضوعات مهم طرح می باشد که برای هرگونه همکاری با آموزش و پرورش برای اجرایی شدن طرح آمادگی کامل و لازم را داریم.

ابتکار در پایان با تأکید بر مزایای طرح تصریح کرد : اصلاح سبک زندگی و آموزش صحیح برای زندگی سالم از مزایای این طرح است که نیاز است معلمان توجه کافی به اجرای آن داشته باشند و به شکل جدی تربیت بدنی دختران را پی گیری نمایند.
 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 خرداد 1397
  • توسط خدیجه حاصلی پناه
  • تعداد بازدید 15