En
تاریخ : پنجشنبه 19 مهر 1397
کد 3305

امروز ما در منطقه به لحاظ امنیت زبان زد عام و خاص هستیم.

معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری قدس: اصناف برآمده از مردم شریف هستند .

اینانلو گفت: هدف یادگیری و کمک به امنیت عمومی و اجتماعی کشور و شهرستان قدس است که اگر امنیت نباشد سرمایه گذاری صورت نمی پذیرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس ، سید علی اینانلو، معاون سیاسی و انتظامی فرمانداری قدس، لازمه سرمایه گذاری در جامعه را امنیت اجتماعی دانست و اظهار داشت: هدف ما یادگیری و کمک به امنیت اجتماعی در جامعه دانست.
اینانلو با اشاره به فعالیت های معاندین و مغرضین که هدفشان اخلال در امنیت کشور است بیان داشت: مردم شهرستان قدس انسان های فهیم و شریفی هستند و اصناف ما هم برآمده از این مردم اند.
وی بیان داشت: در بحث گرانی هایی هم که در چند وقت اخیر به وجود آمد اصناف و اتحادیه ها با همکاری و تعامل سعی در رعایت انصاف و قانونمداری را داشتند.
معاون سیاسی فرماندار گفت: در سال گذشته در جمع اصناف و پلیس که ذکر شد که یکی از هدف های ما بحث هوشمند سازی واحد های صنفی مانند طلا فروش ها، نمایشگاه ها، فروشگاه های زنجیره ای و مکان‌هایی که تبادل وجه نقد بالا دارند، بوده است که به حمد الهی تا حدودی این امر انجام گرفت و از اتحادیه ها و اصناف می خواهیم که برای برقراری امنیت بیشتر در محیط کار مجموعه های زیربط خود تا جایی که امکان دارد از این سیستم هوشمند استفاده کنند چون موجب افزایش ضریب امنیتی و سرعت عمل در شناسایی مجرمان توسط برادران ناجا فراهم می‌شود.
وی افزود: امروز ما در منطقه به لحاظ امنیت زبان زد عام و خاص هستیم. اصناف و اتحادیه ها در شهرستان قدس همیشه در صحنه هستند نمونه آن مسئله دیروز بود که گروه های معاند در شبکه های اجتماعی سعی داشتند با دعوت از کسبه و تعطیلی بازار اغتشاش هایی را در جامعه فراهم کنند. اما مردم فهیم و نجیب شهرستان و اتحادیه ها و اصناف حتی کوچکترین اشاره ای به این برنامه ها نداشتند و طبق روال همیشه مشغول فعالیت خود بودند.
اینانلو تصریح کرد: شورای تأمین، با کمبود امکانات و ظرفیتی که دارد و با خدمات گسترده ای که شاهد هستیم، فعالیت خود را انجام می دهد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 19 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 30