En
تاریخ : پنجشنبه 19 مهر 1397
کد 3307

مهارت فعالیت در محیط کار لازمه پیشبرد اهداف آن مجموعه می باشد و اینگونه کمیته ها در راستای افزایش مهارت گره گشاست.

جلسه کمیته مهارت آموزی در محیط کار واقعی شهرستان قدس

جلسه کمیته مهارت آموزی در محیط کار واقعی به ریاست فریدون عطایی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی در محل فرمانداری شهرستان قدس برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس ، سومین جلسه کمیته طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی به ریاست فریدون عطایی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان قدس در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
عطایی ضمن خوش آمد گویی به مدعوین در خصوص عملکرد و مباحث و مصوبات جلسات گذشته توضیحاتی را بیان کردند  و در ادامه  کارشناسان و مدعوین پس از ارائه گزارش از اقدامات در رابطه با امور محوله به بحث و گفتگو پرداختند .
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی با اهمیت دانستن موضوع فوق در تمام شاخه های مختلف جامعه افزود: مهارت فعالیت در محیط کار لازمه پیشبرد اهداف آن مجموعه می باشد و اینگونه کمیته ها در راستای افزایش مهارت گره گشاست.
عطایی در خاتمه افزود: مطابق آئین نامه اجرائی کمیته مهارت آموزی در محیط کار واقعی در دستگاه های مربوطه می بایست فعالیت های مورد نظر صورت پذیرد به همین دلیل جلسات توجیهی با رؤسای اتحادیه های شهرستان با همکاری اتاق اصناف برگزار خواهد شد.
در این جلسه همچنین  تشریح و تبیین دستورالعمل اجرایی مهارت آموزی در محیط کار واقعی و درخواستهایی که  مجوز از مراکز آموزشی دریافت کرده اند مورد بررسی قرارگرفت.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 19 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 24