En
تاریخ : پنجشنبه 19 مهر 1397
کد 3310

عطایی : منویات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور محترم را سرلوحه کاری های خود قرار دهید، چرا که تمامی سخنان این عزیزان در همه مباحث مختلف خدمت رسانی مطلوب مسوولان به مردم است.

نشست بررسی و رفع مشکلات روستای هفت جوی

دومین نشست بررسی و رفع مشکلات روستای هفت جوی برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس ، دومین جلسه بررسی و رفع مشکلات روستای هفت جوی از توابع بخش مرکزی شهرستان قدس به ریاست فریدون عطایی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی برگزار شد.
در این جلسه عطایی ضمن بررسی پیرامون مشکلات ساختمان دهیاری و شورای اسلامی هفت جوی اظهار داشت: برای برطرف کردن مشکلات در روستاها باید با وحدت و تعامل گام برداریم و نظارت ویژه ای از سوی بخشداری بر کار شوراها و دهیاران صورت گیرد.
وی با اشاره به اینکه تمکین به قانون باید در اولویت امور دهیاران باشد، عنوان کرد: دهیاریها تمام مشکلات و معضلات موجود در سطح روستاها را به بخشدار مرکزی منتقل نمایند تا ایشان نیز موارد را به اطلاع فرمانداری برساند .
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی بیان داشت: سعی خواهیم نمود در هفته های آینده با حضور کارشناسان ، مشکلات ساختمان دهیاری بررسی شود و امیدواریم بتوانیم راهکارهای مناسب برای این موضوع پیدا کنیم .
عطایی در پایان اظهارنمود: منویات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور محترم را سرلوحه کاری های خود قرار دهید، چرا که تمامی سخنان این عزیزان در همه مباحث مختلف خدمت رسانی مطلوب مسوولان به مردم است.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 19 مهر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 47