En
تاریخ : دوشنبه 14 آبان 1397
کد 3350

با حضور فرماندار قدس برگزار شد،جلسه گرامیداشت هفته بسیج

صبح امروز جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته بسیج در فرمانداری شهرستان قدس به ریاست علی اصغر ناصر بخت برکزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس علی اصغر ناصر بخت ابتدا ایام پایان صفر و رحلت پیامبر خاتم حضرت محمد(ص) ،شهادت امام حسن مجتبی(ع)و شهادت امام رضا(ع) را تسلیت گفت و در ادامه اظهار داشت:قبل از هر چیز برخورد لازم میدانم از تمام اقشار جامعه به طور خاص، مردم فهیم شهید پرور و انقلابی شهرستان قدس که با حضور خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان مجدداً مهر تایید وهمراهی خود با حاکمیت ونظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اعلام نمودند تشکر قدردانی کنم.
وی در ادامه گفت: چند نکته اساسی وجود دارد، امروزه نقش مدیران و مسئولان نظام اسلامی بسیار حائز اهمیت است وهیچگونه کوتاهی، خستگی و بی انگیزگی از سوی آنها پذیرفتنی نیست و میبایست با جدیت ،قوت و تعهد نسبت به نظام، خدمتگزار مردم باشیم.
لازمه این امر تفکر بسیجی که در واقع موجب دوام وپایداری نظام جمهوری اسلامیست میباشد. رویکرد ما باید همانند بسیجیان مخلص هشت  سال دفاع مقدس باشد تا بتوانیم از جان و دل برای پیشبرد اهداف نظام گامی موثر برداریم.
هفته بسیج سرشار از امید وسرافرازی استو در این ایام باید از پتانسیل بسیار بالای مجموعه بسیج استفاده کرد تا راه های سخت هموار شوند و به حول وقوه الهی پرچم نظام مقدس جمهوری اسلامی با دستان رهبر بسیجی و فرزانه ی انقلاب به دستان مبارک حضرت مهدی(عج)برسد. 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 14 آبان 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 34