En
تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397
کد 3477

امید مردم پشتوانه بزرگی برای نظام و انقلاب است

نشست فرمانداران استان تهران صبح امروز (چهارشنبه) با حضور شکرالله حسن بیگی، سرپرست استانداری تهران، برخی از مسئولین و فرمانداران شهرستان‌های استان تهران در محل استانداری برگزار شد.
در این نشست، حسن‌بیگی با تاکید بر لزوم اتحاد و انسجام در کشور اظهار داشت: کشور هیچ‌گاه با یک دید سیاسی و تفکر یک جناح اداره نمی‌شود.
وی افزود: اگر در وهله‌ای به عنوان نمونه جناح اصولگرا هدایت امور کشور را بر دست گرفت، باید ظرفیت‌های جناح اصلاح‌طلب را در نظر داشته و از داشته‌های آن استفاده کند که این مشی را می‌توانیم به صورت عکس نیز صادق بدانیم.
سرپرست استانداری تهران در ادامه همچنین، با تاکید بر لزوم امید بخشی به جامعه نیز تصریح کرد: ما باید طوری عمل و رفتار کنیم که روز به روز بر امید مردم افزوده و انگیزه را در میان آنان تقویت کنیم اگر با این روند رو به جلو حرکت کنیم نه دغدغه ای از جانب تحریم‌ها خواهیم داشت و نه هیچ خطری دیگری می‌تواند کشور را تهدید کند، چرا که امید مردم همواره پشتوانه بزرگی برای نظام انقلاب خواهد بود.
حسن‌بیگی تأکید داشت: در حال حاضر کشور بیش از پیش به امید نیاز دارد و فرمانداران و مسئولین باید در جلسات متعدد و دیدارهای مردمی خود به رغم اشراف کامل بر سختی‌ها و مشکلات کشور به گونه ای مسائل را بیان کنند تا روز به روز بر امید مردم اضافه شود.
وی همچنین با تاکید بر لزوم مستند سازی و ارائه گزارش عملکرد دستگاه‌ها در رابطه با بزرگداشت دهه فجر انقلاب یادآور شد: در این زمینه باید برنامه های مدونی از جلسات هماهنگی ستاد بزرگداشت دهه فجر و هماهنگی‌های به عمل آمده در رابطه با برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آماده و مستند سازی شود تا با جمع بندی های بعدی صورت گرفته، گزارش‌دهی مطلوبی در این زمینه داشته باشیم.
حسن‌بیگی همچنین خاطرنشان کرد: روابط‌عمومی استانداری تهران نیز باید مکاتباتی را با مسئولین و فرمانداران شهرستان‌ها ترتیب دهد تا از یک مرجع، شاهد انعکاس عملکرد دستگا‌ه‌های اجرایی در حوزه‌های اقتصادی، عمرانی و میزان اشتغالزایی در سطح استان به محضر افکار عمومی باشیم.
سرپرست استانداری تهران همچنین مسئولین و فرمانداران شهرستان‌ها را مکلف کرد تا با تکریم بیشتر رسانه‌ها تقویت ارتباطات رسانه‌ای در سطح استان نسبت به انعکاس عملکرد و خدمات ارائه شده دستگاه‌ها به افکار عمومی اقدام کنند.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 14 آذر 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 6