En
تاریخ : پنجشنبه 20 دي 1397
کد 3623

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران:

حضور ولایی مردم در طول  این40 سال، توطئه های دشمنان را ناکام کرده  است

فرمانده سپاه سید الشهدا(ع) استان تهران گفت: حضور ولایی وهمیشه در صحنه مردم در طول چهل سال از پیروزی انقلاب توطئه های استکبار جهانی را ناکام کرده است.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛ سردار حسن زاده در همایش بزرگداشت ۴۰ سالگی انقلاب که در سالن باغ ملی شهرک ابریشم شهرستان قدس برگزار شد، اظهار داشت: با حضور همیشه در صحنه ملت بصیر و ایثارگر ایران اسلامی در طول چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی توانستیم از گردنه های سخت عبور کرده و همه توطئه های استکبار جهانی را با موفقعیت و سربلندی از بین ببریم.
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران بیان داشت: در طول این چهل سال انقلاب اسلامی در مقابل توطئه های متعدد و هشت سال جنگ تحمیلی که بر علیه انقلاب اسلامی به پا شد با عظمت دفاع کردیم و پس از ان هم در فتنه های متعدد در سال‌های ۷۸ و ۸۸ که به گفته خودشان فتنه ۸۸، هدف آنها خود مبانی انقلاب اسلامی بود و در شعارهای خو د بارها به آن اشاره کردند اما ملت با بصیرت و اگاه ما با ایستادگی و مقاومت بخشِ عمده ای از جوانان از همه آنها عبور کرد.
وی تاکید کرد: ما پس از فتنه ۸۸ تشکیل داعش و تکفیری ها را که هدف از ایجاد انها خود مبانی انقلاب اسلامی بود و محور مقاومت یعنی ایران اسلامی و تفکر ناب انقلابی که با ایثارگری ها و رشادتهای جوانان مومن در هزاران کلیومتر دورتر از ایران اسلامی با شکست مواجه شدند.
حسن زاده افزود: ما در طول چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی اساسا با مبانی و منافع استکبار جهانی منافات جدی و اساسی داشته و داریم و در این مدت هم منافع دشمنان قسم خورده ی خود را به خطر انداخته ایم.
وی بیان داشت: در طول چهل سال همه برنامه ها و توطئه هاو نقشه های آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها به نتیجه مطلوب نرسیده و در تمام طرحها به طور قطع شکست خورده و روز به روز شاهد عظمت و پیروزی انقلاب اسلامی بوده ایم، مردم با بصیرت در جهاد کبیر نهم دی و هم درتابستان ۹۶ توانستند از ازمون دیگر سربلند بیرون بیایند چون در سال ۹۶ انتظار میرفت مردم علی رغم مشکلات اقتصادی و معیشتی که یک بخش به علت فشار و توطئه دشمن و بخشی هم به سو مدیریت مسئولان بود در اوج مشکلات بتوانند مردم را به خیابان‌ها بکشانند اما این ملت بیدار و همیشه در صحنه منافع انقلابی را بر منافع شخصی مقدم دانستند و از این جهاد کبیر سرافراز بیرون امدند.
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران تصریح کرد: از جمله وظایف ما در چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی شکر نعمت کردن به دلیل برکات انقلاب اسلامی، مردم و مسئولین باید قدردان ارزش های انقلاب اسلامی، رهبری فرزانه، شهدا و خانواده انها باشند و از نشانه های قدر شناسی مسئولان، باید در خورشأن مردم به مردم خدمت کنند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 8