En
تاریخ : شنبه 22 دي 1397
کد 3628

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امورعمرانی فرمانداری قدس؛

ضرورت افزایش آگاهی مردم نسبت به قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امورعمرانی فرمانداری درجلسه ستاد تنظیم بازارشهرستان قدس گفت: یکی از اصلی ترین راهکار های تنظیم بازار و ثبات قیمت ها، افزایش سطح آگاهی شهروندان نسبت به قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛ فریدون عطائی اظهارداشت: متاسفانه نوسان قیمت ها دربازار، مردم را آزار می دهد و دراین راستا می طلبد که برای ایجاد ثبات و کنترل قیمت ها، همزمان با نظارت و بازرسی مستمر در بازار دست افراد فرصت طلب را از جیب مردم کوتاه کنیم.
او دراینباره با بیان این مطلب که دستگاه های مربوطه در جهت آشنایی مردم با حقوق خود و فرهنگسازی دراین زمینه، اقدامات لازم را تبیین کنند؛ خاطرنشان کرد: دراین خصوص عرضه‌کنندگان کالا و خدمات در قبال حقوق مصرف‌کنندگان از طریق نصب بنرهای آیین نامه ها و مقررات در واحدهای صنفی، استفاده ازبروشورهای آشنایی با حقوق مصرف کنندگان در سطح شهر، استفاده از احادیث وآیه های قرآنی مکلف هستند.
عطایی با اشاره به اینکه در سطح شهرستان قدس اقداماتی در این خصوص صورت گرفته است؛ گفت: امروز اصلی ترین کار دولت، ایجاد آرامش و ارتقاء سطح معیشت مردم در این شرایط اقتصادی است.
او در پایان خاطرنشان کرد: ما به عنوان بازوان دولت در سطح شهرستان، موظف به صیانت از حقوق مصرف کنندگان و برقراری ثبات قیمت در بازار و تامین مایحتاج ضروری مردم هستیم که در کنار آن، مشارکت شهروندان، کنترل و گشت های روزانه به تحقق اهداف می انجامد.
 
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 7