En
تاریخ : شنبه 22 دي 1397
کد 3630

عقبایی رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قدس:

برخورد جدی با متخلفان صنفی

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قدس در جلسه ستاد تنظیم بازار که در فرمانداری برگزار شده بود؛ گفت: با توجه به اینکه قیمت ها به صورت روزانه و هفتگی تغییر می کند و متاسفانه شاهد افزایش برخی قیمت نیزهستیم اما در این راستا، با نظارت و  کنترل بازار، با متخلفان صنفی برخورد قانونی می شود.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛ حسن عقبایی افزود: ما در سطح شهرستان قدس نسبت به تهران کمبود کالا و  عدم قدرت تامین برخی لوازم خانگی را شاهد هستیم و باید برای این موضوع راهکار هایی پیش بینی شود.
 او در ادامه با اشاره به اینکه کمبود مواد غذایی در شهرستان احساس نمی شود، خاطرنشان کرد: افزایش قیمت ها قدرت خرید مردم را کاهش داده و در این خصوص سطح تولید نیزبا چالش هایی مواجه است و باید به سمتی برویم که بین عرضه و تقاضا تعادل ایجاد کنیم.
عقبایی در بخش دیگری به ثبات قیمت نان در شهرستان قدس اشاره کرد و اظهار داشت: حدود پنج سال است قیمت انواع نان در شهرستان تغییری نکرده است و البته دربرخی از نانوایی ها، شاهد تخلفاتی به لحاظ گران فروشی و کم فروشی هستیم که دراین خصوص، با معرفی  واحد متخلف و نصب بنر،اقدامات پیشگیرانه محقق شده است.
این مسوول در پایان خاطرنشان کرد: در جهت برقرای آرامش و ثبات قیمت ها، مردم می توانند همیارما باشند و با معرفی واحدهای صنفی متخلف که با گرانفروشی و کم فروشی در بازار اخلال ایجاد می کنند؛ با شماره گیری سامانه 124 واحد های بازرسی را در این امر مطلع کنند.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 دي 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 10