En
تاریخ : يکشنبه 21 بهمن 1397
کد 3788

فرماندار قدس: خدمت به مردم انقلابی در هر جایگاهی یک تکلیف است

به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر ۴۰ میز خدمت با حضور امام جمعه، فرماندار شهرستان قدس و دیگرروسای ادارات، در مصلی نماز جمعه برپا شد و فرماندار قدس در این مراسم بر خدمت به مردم انقلابی که چهل سال پشت این نظام و انقلاب بودند توسط مدیران، تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛ علی اصغر ناصربخت در اینباره افزود: این میزهای خدمت نشان از همدلی مسئولان و مدیران شهرستان در راستای حقوق شهروندان و مطالبات مردمی است که مردم با حضور در میزهای خدمت مستقر در مصلی، خواسته ها و مشکلات خود را در این فضای معنوی مطرح کردند.
وی با بیان اینکه هدف از این اقدام ایجاد همدلی و برقرای روحیه خدمتگذاری  در بین مسوولان است، تصریح کرد: برقراری ارتباط بیشتر مردم با مسئولان و ایجاد ۴۰ میز خدمت در مصلی نماز جمعه، تقویت رابطه متقابل مردم با مسئولان و حضور پر رنگ تر مسئولین کنار مردم است تا پایبندی به این نظام و انقلاب قوت گیرد.
این مقام مسوول در ادامه خاطرنشان کرد: تا کنون دو برنامه پیشنهاد شده است. برنامه اول حضور جمعی مسئولان و مدیران شهرستان در مساجد و محلات بود که مردم با دیدار چهره به چهره با مسئولان از نزدیک با آنان ملاقات داشتند وبرنامه دوم نسز، برپایی ۴۰ میز خدمت در نماز جمعه در آستانه ۲۲ بهمن است.
ناصربخت یادآور شد: در این میزهای خدمت، ۴۰ مدیر و مسئول به مناست ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی حضور داشتند که مردم با دیدار چهره به چهره توانستند به بیان مشکلات خود و حل آن بپردازند.
 این مسوول در پایان خاطرنشان کرد: ما درصدد آن هستیم که این فرصت های خدمت در مراحل بعدی نیز تداوم داشته باشد وبه مردم نشان دهیم که مسوولان همیشه و در همه حال پای کار هستند و از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 15