En
تاریخ : يکشنبه 21 بهمن 1397
کد 3789

سرگرد حبیبی:رهبری، مردم و دین محورهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران بوده است

سرگرد حبیبی گفت: مردم با حضور خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن جلوه باشکوهی از جشن استقلال کشور را خلق خواهند کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، سرگرد حبیبی، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان قدس، اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی با سه محور رهبری الهی، دین الهی، و نقش مردم از دیگر انقلاب‌های اخیر متمایز شده است.
وی ادامه داد: انقلاب الجزایر علی رغم اسلامی بودن‌، اما به واسطه نداشتن رهبری خوب نتوانست موفق باشد. انقلاب ما با نقش مستقیم مردم و هدایت رهبری، در مبارزات، پیروزی انقلاب اسلامی و در دوران جنگ تحمیلی و پس از آن، موفق شده است.
جانشین فرماندهی سپاه ناحیه قدس، تاکید کرد: یکی از مسائلی که استقرار حکومت مهدوی ایجاب می کند، آزادی انسان برای اختیار انتخاب است که متاسفانه حکومت های دموکراسی و شاهنشاهی نقش خود را به درستی ایفا نکرده بودند و بعضاً انقلاب ما را دموکراسی با دیکتاتوری اکثریت می‌نامند.
وی خاطر نشان کرد: در ایران اسلامی، دو ماه بعد از پیروزی انقلاب در سال ۵۸، علی رغم همه مخالفت‌ها، همه پرسی انجام می‌گیرد و رای ۹۸ درصدی به این همه پرسی داده می شود و سپس مردم در دفاع مقدس و پس از آن نقش خود را ایفا می کنند.
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت سپاه شهرستان قدس تصریح کرد: در ۴۰ سالگی انقلاب علی رغم ترسیم دشمن راهپیمایی باشکوه‌تری نسبت به سال‌های دیگر خواهیم داشت به طوری که این راهپیمایی یکی از باشکوه‌ترین و به یاد ماندنی ترین حضور مردم خواهد بود که جلوه خاصی در ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران خواهد داشت و از مردم شهید پرور شهرستان قدس دعوت می نمائیم که در جشن استقلال کشور شرکت کنند.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 14