En
تاریخ : يکشنبه 21 بهمن 1397
کد 3790

ویژه چهل سالگی انقلاب/ دعوت برای تجلی حضورمردم شهرستان قدس و خلق حماسه ایی دیگر

فرماندارشهرستان ضمن دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی22 بهمن گفت: اینک که در آستانه جهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم، با شرکت در راهپیمایی 22 بهمن و برپایی جشن انقلاب، پاسخ دندان شکنی به دشمنان این انقلاب و نظام خواهیم داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس،در آستانه سالروز چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی، فرماندار قدس ضمن تأکید بر لزوم حضور باشکوه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، این مشارکت را پاسخی مناسب به یاوه‌گویی‌های دشمنان اسلام دانست.
علی اصغر ناصربخت با اشاره به اینکه این روز سرآغاز حکومت اسلامی است، اظهار داشت: ۲۲ بهمن روز ارزشمندی است و باید این روز موردتوجه بوده و گرامی داشته شود.
وی از تمام آحاد جامعه، دستگاه‌های مختلف اجرایی، ستادی، نهادهای نظامی و انتظامی، نخبگان، فرهیختگان، فرهنگیان، جامعه هنری و ورزشی خواستار حضور چشمگیر در مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شد و تصریح کرد: روز بیست‌ودوم بهمن، مردم جواب تمام بداخلاقی ها و بدعهدی و تهدیدها را با حضور در خیابان ها خواهند داد.
این مقام عالی دولت در شهرستان قدس خاطرنشان کرد: اهمیت حضور ملت ایران در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان انقلاب را خشمگین ساخته که به تبع آن، همواره با فشار ها و تهدید ها به دنبال بدبین مردم به نظام و انقلاب هستند، اما این فشارها هیچ‌گاه موجب نشد ملت همیشه در صحنه ایران حتی ذره‌ای قدم به عقب گذاشته و از دستیابی به اهداف و آرمان‌های ترسیم‌شده از سوی امام راحل ناامید شوند.
وی یادآور شد: ما نیز صبح فردا در میعادگاه حضور، همگام با دیگر دولتمردان دولت تدبیر و امید؛ ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای انقلاب شکوهمند اسلامی؛ از اقشار مختلف مردم شریف، فرهیخته و همیشه در صحنه به ویژه شهروندان ولایتمدار شهرستان قدس دعوت می‌کنیم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن شرکت کرده وبا تجدید میثاقی دیگر با آرمان‌های مقدس امام راحل(ره) و شهدای گرانقدر، بار دیگر انسجام ملی، عزت و اقتدار میهن اسلامی را به رخ جهانیان بکشند.
ناصربخت در پایان گفت: انقلاب در طول چهل سال الکوی ملت های آزادیخواه جهان قرار گرفته است.
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 21 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 12