En
تاریخ : سه شنبه 23 بهمن 1397
کد 3797

پیام سپاس فرماندار شهرستان قدس از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن 97

‍ فرماندار شهرستان قدس در پیامی از حضور تاریخی و حماسی مردم ولایتمدار و انقلابی  این شهرستان در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، علی اصغر ناصربخت فرماندار شهرستان قدس در پیامی از حضور مردم این شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تشکر و قدردانی کرد.
در متن این پیام آمده است.
در یوم الله ۲۲ بهمن بار دیگر شهرستان قدس همگام با سراسر کشور به خود بالید و با خلق حماسه‌ای ماندگار، خون تازه‌ای بر پیکر پر برکت انقلاب اسلامی تزریق نمود و مردم این خطه، پنجمین دهه از انقلاب اسلامی را با شکوه خاصی آغاز کردند.
مردم ولایتمدار شهرستان قدس در راهپیمایی ۲۲ بهمن و همزمان با چهل سالگی انقلاب شکوهمند ثابت کردند که با حوادث و فراز و نشیب‌های ۴۰ ساله، پیوند آن‌ها با ولایت مطلقه فقیه و نظام اسلامی مستحکم‌تر و ایستادگی در حفظ آرمان‌های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری، هر سال عمیق‌تر از سال قبل می‌شود و هیچ چیز نمی‌تواند کوچکترین خللی بر این پیوند وارد نماید.
اینجانب بر خود وظیفه می‌دانم از حضور آگاهانه و حماسی یکایک مردم ولایتمدار و شهید پرورشهرستان قدس  و روستا‌های تابعه شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن و با حضوری گسترده‌تر از سال‌های قبل، نشان دادید با افتخار به گذشته و امید به آینده به آرمان‌های انقلاب اسلامی مستحکم‌تر از همیشه گام بر می‌دارید، تشکر و قدردانی می‌کنم.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 23 بهمن 1397
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 13