En
تاریخ : پنجشنبه 20 تير 1398
کد 4733

مطالبه گری شورای اسلامی شهرستان قدس از نماینده مجلس

رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس در جلسه رسمی شورای اسلامی با اشاره بر معضل ترافیک در نقاط مختلف شهر، خواستار پیگیری پل غیر همسطح دوربرگردان نفت پارس و بلوار شهدای اصناف از نماینده مجلس شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛ جلسه رسمی شورای اسلامی شهرستان قدس با حضور نماینده مردم شهرقدس، شهریار و ملارد در مجلس شورای اسلامی و شهردار قدس برگزار شد.

حسین چناقچی، رییس شورای اسلامی شهرستان قدس با اشاره به مسئله ترافیک در نقاط مختلف شهر اظهار داشت: سال گذشته سه کیلومتر از بلوار شهدای اصناف جاده معدن قدیم، احداث شد ولی هنوز پس از گذشت یکسال پیشرفتی نداشته که تقاضا می شود نماینده مجلس شورای اسلامی از طریق اداره مسکن و شهرسازی استان این موضوع را پیگیری نماید.

وی افزود: همچنین انتظار می رود نماینده مجلس شورای اسلامی پیگیر اجرایی شدن تعهدات راه آهن در خصوص پل تولیدگران که قرار بود ۲۰ روزه تکمیل شود ولی هنوز پس از ۱۸ ماه بلاتکلیف است و دو پل مکانیزه در محدوده کاووسیه نیز باشد.

چناقچی تصریح کرد: پل غیر همسطح دوربرگردان نفت پارس موجب کاهش ترافیک قدس خواهد شد که انتظار می رود در شورای ترافیک استان مطرح و تایید گردد

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 تير 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 23