En
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398
کد 5320

با حضور مهندس محمدزاده پودینه برگزار شد:

بیست و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قدس

با حضور مهندس محمدزاده پودینه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امورعمرانی فرمانداری شهرستان قدس بیست و یکمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قدس برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قدس ؛ بیست و و یکمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قدس در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی و کارخانه های شهرستان قدس با حضور مهندس محمدزاده پودینه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری قدس،کاویانی دادستان شهرستان قدس به عنوان عضو همراه ،بیات رئیس اداره صمت شهرستان قدس،اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان قدس، هیات مدیره و اعضای شهرک صنعتی زاگرس و گلبرگ و دیگر روسای ادارات و مدیران و مسئولین مرتبط عضو این کارگروه در شرکت تولیدی پوشاک گلپوش برگزار شد.
بنا بر این گزارش؛معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری قدس به همراه دادستان شهرستان قدس و دیگر روسای ادارات و رئیس و اعضای هیات مدیره شهرک صنعتی زاگرس و گلبرک از بخش های مختلف شرکت های تولیدی و آشنایی با نحوه فعالیت و مشکلات و موانع پیش روی تولید هر کدام از آنها ، به منظور تسهیل در روند حل مشکلات آنان بازدید بعمل آمد.
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری قدس با اشاره به تشکیل ستاد تسهیل در شهرستان از سوی قانونگذار جهت رفع مشکلات و موانع تولید تاکید کرد:دستگاه های مختلف در همین راستا موظف هستند تمام ظرفیت و پتانسیل خود را در قالب قانون در جهت رفع مشکلات و موانع تولید شهرستان بکار بندند.
محمدزاده پودینه در ادامه افزود:به جهت اینکه یکی از دغدغه های دادستان محترم شهرستان نیز رفع مشکلات و موانع تولید می باشد همراه ستاد تسهیل در این بازدید حضور یافتند و هدف این ستاد رفع آنی مشکلات و موانع بر سر راه تولید است.
در این جلسه دادستان شهرستان قدس ابراز داشت: با توجه به بخشنامه ریاست قوه قضائیه و دادستان کل کشور حضور دادستان ها در مراکز تولیدی و بررسی مشکلات آنها و اعلام گزارش به مسئولان فرادستی و بررسی علت مشکلات در راستای جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی ضروریست.
کاویانی در ادامه افزود:با وجود اینکه ما عضو کارگروه ستاد نیستیم و اگر حضور ما حتی یک درصد مفید واقع شود برای حل مشکلات این گروه گام برمی داریم.
وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که تولیدگران سربازان مقدم جنگ اقتصادی هستند ابراز داشت:ما باید از ظرفیت های تولید داخل حمایت بکنیم و حدالامکان از واردات جلوگیری شود.
مقام عالی قضائی شهرستان خاطر نشان کرد: باید موانع تولید حل شود تا تنها دغدغه تولید کننده مساله تولید باشد و بر اساس نیاز جامعه و استفاده از علم روز تولید کند.
دادستان شهرستان قدس ابراز داشت:انجام بازدیدها و شنیدن دغدغه های تولیدگران با هدف بالفعل شدن تصمیمات در راستای رفع موانع تولید و فراهم کردن زیرساخت های مناطق صنعتی است.
گفتنی است از 3 واحد تولیدی پوشاک گلپوش، شرکت مارک سازی پویا و شرکت فرتون در شهرقدس بازدید بعمل آمد و مشکلات آنها بررسی شد.
 











  • نوشته شده
  • در سه شنبه 16 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 33