En
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398
کد 5324

به ریاست محمدزاده پودینه برگزار شد؛

سومین نشست شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان قدس

سومین نشست شورای هماهنگی حمل و نقل و ترافیک شهرستان قدس به ریاست معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری قدس برگزار شد.
بنابراین گزارش؛در این جلسه مصوبات پیشین، موضوعاتی همچون گره های ترافیکی ،ساماندهی محورهای پرتردد و بررسی شکل هندسی دوربرگردانها ،تشدید نظارت بر حمل و نقل سطح شهر و بکارگیری امکانات و نیروهای لازم برای بهبود خدمات رسانی به شهروندان بررسی شد.
معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری قدس در این جلسه تاکید کرد:طرح های پیشنهادی در جلسه شورای ترافیک باید با دقت بررسی و با کارشناسی لازم اجرا شود چرا که از دوباره کاری و هدر رفت سرمایه جلوگیری شود.
مهندس خدابخش محمدزاده پودینه در خصوص نصب دوربین های پایش تصویری در سطح شهر اظهار داشت:با توجه به پایه گذاری این طرح در صنوات گذشته و شورای دوره قبل جانمائی محل در باغ ملی صورت گرفته و با توجه به نصب دوربین های مجهز این طرح در حال بررسی است که بزودی اجرائی خواهد شد.
وی در ادامه با مثبت ارزیابی کردن بازدید شورای تامین از سازمان حمل و نقل وترافیک شهرداری تهران خاطر نشان کرد:به دلیل نزدیکی شهرستان قدس به شهر تهران ونبود زیرساخت های لازم ، مهاجرپذیری و افزایش جمعیت و بدلیل حساسیت شهرهای مواصلاتی، می طلبد تمهیدات و تدابیر لازم صورت گیرد تا به شهری هوشمند و ایمن نزدیک شویم.
وی با اشاره به فرهنگ سازی در مقوله حمل و نقل عنوان کرد:پلیس با همکاری مسئولین شهری می تواند با فرهنگ سازی بین شهروندان از بروز جرائم و تخلفات رانندگی بکاهد.
این مقام مسئول در ادامه افزود: حضور پلیس راهور در محل های پر تردد و خطر آفرین ، نصب تابلوهای ترافیکی و یکطرفه کردن برخی خیابان های سطح شهر بمنظور کم کردن بار ترافیکی و جرائم رانندگی در سطح شهرستان امری ضروریست.
محمدزاده پودینه در خصوص اصلاح هندسی دوربرگردانهای سطح شهر گفت:در ساعات بار ترافیکی با حضور فیزیکی اعضای کارگروه و کارشناسان مرتبط بازدید میدانی صورت گیرد تا تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شود.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 17 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 31