En
تاریخ : شنبه 11 آبان 1398
کد 5419

سیزدهمین جلسه ستاد اجرایی انتخابات شهرستان قدس برگزار شد

سیزدهمین جلسه ستاد اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به ریاست دکتر لیلا واثقی فرماندار شهرستان قدس و با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار ، بخشدار مرکزی و مسئولان کمیته های ستاد اجرایی انتخابات فرمانداری در سالن جلسات برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛در این جلسه دکتر لیلا واثقی فرماندار شهرستان قدس با اشاره به نزدیک تر شدن زمان ثبت نام  که از 10 آذرماه آغاز و به مدت 6 روز ادامه دارد اظهار داشت: تعامل و همکاری کمیته ها جهت برگزاری انتخاباتی سالم حائز اهمیت است و از آنجائیکه یکی از وظایف ذاتی فرمانداری ها برگزاری انتخابات بدون حاشیه است، بنابراین همه دستگاه ها باید در جهت بسترسازی این امر مهم با حضور حداکثری مردم تلاش کنند .
وی ادامه داد : تمامی مسئولان دستگاه های اجرایی ملزم به همکاری با فرمانداری در برگزاری انتخابات هستند و تمام امکانات و تجهیزات دستگاه های اجرایی برای برگزاری انتخابات باید بکار گرفته شود.
فرماندار شهرستان قدس در ادامه با اشاره به تغییرات قانون انتخابات و اهمیت آموزش در بحث برگزاری انتخابات گفت : بازخوانی قانون جدید انتخابات و آموزش اعضای شعب ، نمایندگان فرماندار ،کاربران رایانه و... باید با جدیت و بهتر از دوره های قبلی در دستور کار ستاد انتخابات قرار گیرد .  • نوشته شده
  • در شنبه 11 آبان 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 252