En
تاریخ : شنبه 11 آبان 1398
کد 5420

پیام فرماندار شهرستان قدس به مناسبت 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

دکتر لیلا واثقی فرماندار شهرستان قدس به مناسبت 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی پیامی را صادر کرد:

هوشیاری و حرکت در مسیر امام و انقلاب و استعانت از خط روشن رهبری در همه مقاطع تاریخی، جوانان و دانشجویان را خط مقدم مبارزه با استکبار و تمامیت خواهی جبهه مستکبران قرارداده است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، درپیام دکتر لیلا واثقی آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم

هوشیاری و حرکت در مسیر امام و انقلاب و استعانت از خط روشن رهبری در همه مقاطع تاریخی، جوانان و دانشجویان را خط مقدم مبارزه با استکبار و تمامیت خواهی جبهه مستکبران قرارداده است.ردپای استکبار جهانی در تبعید حضرت امام خمینی (ره)در سال 42، در کشتار دانش آموزان و دانشجویان در سال 57 و در نهایت مهر بطلانی که دانشجویان خط امام با تسخیر سفارت آمریکا بر دخالت و دست اندازی‌های استکبار جهانی در میهن اسلامی‌مان زدند.
به گفته رهبر انقلاب اسلامی "سیزده آبان روز بسیار مهمی است، به یک معنا روز دانش‏ آموز است، به یک معنا روز دانشجوست، به یک معنا روز استواری ملت ایران در مقابل ترفند استکبار است ."
واقعه سیزده آبان به دل‌های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس‌هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه‌ مستضعفان جهان نشان دادند که دیوار ستم، شکستنی است.
با گرامی داشت یاد همه شهدای انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و این روز بزرگ، که تبلور بینش، آگاهی و پیشگامی دانش‌آموزان و دانشجویان در عرصه مبارزه با استکبار و بیدادگری است، همچون گذشته، همگام با اقشار مختلف مردم قدرشناس ایران، درمراسم راهپیمایی 13 آبان، حضوری فراگیر و گسترده خواهیم داشت و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری، خشم و انزجار خود از استکبار جهانی را ابراز خواهیم کرد.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 11 آبان 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 21