En
تاریخ : يکشنبه 19 آبان 1398
کد 5454

آذربراء، رییس شورای اسلامی شهرستان قدس:

اجرای برنامه توسعه ای حوزه مشق نیازمند حمایت های استانی و ملی و همگرایی مسئولان

در همایش بررسی اسناد توسعه ای قدس ملارد و شهریار با حضور دکتر عدالتی معاون هماهنگی برنامه و بودجه استان تهران برگزار گردید و ابوطالب آذربراء، رییس شورای اسلامی شهرستان قدس به ایراد بیاناتی در ابتدای این جلسه پرداخت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی و شهرداری شهرقدس،  دوره آموزشی و توان افزایی بررسی  توسعه شهرستان های قدس،شهریار و ملارد با حضور دکتر عدالتی معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی  استان تهران و  اعضای شوراهای اسلامی شهرقدس، شهریار و ملارد به میزبانی شورای اسلامی شهرستان قدس  در سالن همایش فرهنگ و هنر شهر قدس برگزار گردید.

بنابر این گزارش، در این مراسم ابوطالب آذر براء رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس اظهار داشت:سه شهرستان حوزه مشق به دلیل موقعیت استراتژیک و مسیرهای مواصلاتی جمعیت زیادی را در دل خود جای داده اما به لحظات سرانه های مختلف نیازمند تقویت و ارتقا میباشد.

وی افزود :سرانه حمل و نقل ریلی متاسفانه متناسب با جمعیت موجود در شهرستان نیست و ترافیک در تایم های پیک موجب می‌شود که رفت و آمد به  کندی صورت پذیرد و این مهم نیازمند ارتقا ادوات حمل و نقل عمومی  و ساخت قطارهای شهری زیر زمینی است.

رئیس شورای اسلامی شهرستان قدس در خاتمه با تاکید بر  آمایش سه شهرستان حوزه مشق بر اساس استانداردها و طرح های مطالعاتی جامع تصریح کرد:اجرایی شدن این مهم  نیازمند تحقق بودجه ملی و استانی و یاری کلیه متولیان امر در سه شهرستان را می طلبد.

گفتنی است در ادامه این همایش، مسعود مختاری شهردار قدس، محمد محمودی شاهنشین نماینده مردم حوزه مشق در شورای اسلامی نیز به بیان نکاتی پرداختند.

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 19 آبان 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 20