En
تاریخ : پنجشنبه 7 آذر 1398
کد 5474

سفیر کشور ارمنستان:

صنایع شهرستان قدس از علم روز و تکنولوژی برتر برخوردار است

صنایع شهرستان قدس از علم روز و تکنولوژه برتر بهره می برند که می توان در زمینه های مختلف اقتصادی تعامل مطلوبی با این شهرستان داشت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس:آرتاشس تومانیان سفیر کشور ارمنستان طی بازدید از چند شرکت صنعتی و تولیدی در سطح شهرستان قدس ضمن قدردانی هماهنگی این دیدار توسط دکتر لیلا واثقی فرماندار شهرستان قدس خاطر نشان کرد: ارمنستان به عنوان یک کشور همسایه ایران و عضو اوراسیا کشوری که با ایران دارای کوتاهترین مرز خشکی است و می توان از این پتانسیل در گسترش روابط دو کشور بهره برد.
وی در ادامه همچنین تاکید داشت: صنایع شهرستان قدس از علم روز و تکنولوژه برتر بهره می برند که می توان در زمینه های مختلف اقتصادی تعامل مطلوبی با این شهرستان داشت.
تومانیان با اشاره به این موضوع که کارخانجات تولیدی و صنعتی سطح شهرستان قدس خود مرکز مطالعات و فن آوری هستند ابراز داشت: این دو کشور می توانند در زمینه های پژوهشی نیز همکاری های دو جانبه داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه این امکان فراهم شد تا دیداری با نماینده دانشگاه آزاد شهرستان قدس داشته باشیم تصریح کرد: اقدامات مناسبی در زمینه های مختلف اقتصادی و فن آوری در سطح شهرستان با تعامل دانشگاه و صنعت در حال شکل گیری است که می تواند زمینه های تبادل فرهنگی مطلوبی را نیز از طریق دانشگاه بین این دو کشور برقرار کند.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 7 آذر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 43