En
تاریخ : سه شنبه 19 آذر 1398
کد 5491

بابایی:

نو آوری و نوگرایی ملاک ارزیابی کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات است

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با اشاره به اینکه نوآوری و نوگرایی ملاک ارزیابی کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات است گفت: کمیته اطلاع رسانی در راستای ایفای نقش خود برای آگاهی بخشی موثر در اذهان عمومی نقش بسیار موثری دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس: دکتر امین بابایی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در جلسه شورای اطلاع رسانی ستاد انتخابات که در فرمانداری قدس برگزار شد ضمن قدردانی از حضور فرهیختگان حوزه روابط عمومی که به عنوان سربازان پیش قراول در جنگ های پیش رو با جان و دل رسالت ارزشمند اطلاع رسانی را انجام می دهند گفت: فضای پیش رو برای دوم اسفند امسال فضای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است که از 10 آذر ماهیت انتخابات با ثبت نام کاندیداها کلید خورد تا فضای کاملا انتخاباتی با مشارکت حداکثری مردم ، فرد منتخب را آماده حضور در صندلی سبز ساختمان بهار نماید.
دکتر امین بابایی با اشاره به اینکه فضای انتخابات برگرفته یکی از ارزشمندترین شاخصه های نظام مقدس جمهوری اسلامی در بحث حضور و مشارکت مردم در سرنوشت کشور است، عنوان کرد: کمیته اطلاع رسانی در راستای ایفای نقش خود برای آگاهی بخشی موثر در اذهان عمومی نقش بسیار موثری دارد.
وی با اشاره به تاثیر التهابات حوادث اخیر کشور در اعتراض مردم به بحث ساماندهی قیمت بنزین که توام شد با بی اخلاقی اغتشاشگران و دست اندازی آنان به اموال دولتی و عمومی و بد جلوه دادن برخی شهرهای غربی استان تهران من جمله شهرقدس خاطر نشان کرد: مردم فهیم ، شهید پرور و ولایت مدار این مناطق بویژه شهرقدس با وجود 450 شهید گلگون کفن که به انقلاب و میهن تقدیم کردند صف هایشان از این بی اخلاق های اغتشاشگر جدا بود.
بابایی در ادامه افزود: قطعا دشمنان این نظام و مردم که با اعمال تحریم ها امروز موجب شرایط سخت اقتصادی شده اند در پی بی انگیزه کردن و کاشت بذر ناامیدی در کالبد اجتماعی هستند و فضا را به سمت و سویی سوق می دهند که مشارکت مردم را کمرنگ جلوه دهند.
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران با بیان این موضوع که مردم فهیم همیشه با حضور حداکثری خود در تمامی عرصه ها ،عکس خواسته دشمنان عمل کرده اند، تاکید کرد: با توجه به فضای متفاوت اطلاع رسانی امروز نسبت به دهه ی گذشته که تنها روزنامه مکتوب و چند خبرگزاری بود، در حال حاضر فضای مجازی و نرم افزار های خاص میدان دار فضای اطلاع رسانی هستند.
امین بابایی با اشاره به اینکه امروز نرم افزارهای هوشمند معادلات را هوشمند کرده و مدیریت افکار را دارند اظهار داشت: می طلبد با سرعت عمل و افزایش اطلاعات از فضاهای سایبری و مجازی عقب نمانیم چراکه آنها به صدم ثانیه اخبار را نشر می دهند و باید با تکنولوژی روز دنیا که امروز فضای مجازی بخشی از آنست همگام شویم.
وی روابط عمومی را به عنوان یک مهندسی افکار عمومی در حوزه اطلاع رسانی دانست و بیان داشت: دو اصل نوآوری و نوگرایی در بحث تبلیغات و اصل برابری ، تعادل و تعامل ملاک ارزیابی کمیته اطلاع رسانی خواهد بود.
بابایی با بیان این مطلب که بر اساس قانون و ابلاغیه رئیس ستاد انتخابات استان تهران ، ستاد انتخابات را خاص استان تهران و 16 فرمانداری شهرهای استان تهران را به عنوان بازوان اجرایی این ستاد دانست.
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران در پایان گفت: انشاءا... مدار واقعی انقلاب در ریل خواسته ی خودش حرکت رو به جلو خواهد داشت و مردم فهیم شهرستان قدس نیز مثل سالهای گذشته با حضور موثر خود تو دهنی محکمی بر بدخواهان و بدکرداران روزگار و استکبار خواهند زد.
 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 19 آذر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 55