En
تاریخ : شنبه 19 بهمن 1398
کد 5699

راهپیمایی ۲۲ بهمن ضربه کوبنده بر سیاستهای دشمن خواهد بود

امام جمعه شهرستان قدس با تاکید بر حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: معیار انتخابات، ایمان داشتن، انقلابی بودن ، شجاعت و با تدبیر در مقابل دشمن ایستادن است. همچنین معیار انتخابات جهادگری و هوشیاری و کار آمد و طرفدار عدالت بودن است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه شهرستان قدس در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته ضمن توصیه خود و نمازگزاران به تقوای الهی و خدا محوری در زندگی در ادامه سیره زندگی حضرت زهرا (س) در ارتباط با جایگاه امام اظهار داشت: یکی از روزهای زیبای انقلاب، ۱۹ بهمن و پیوستن همافران ارتش به مردم و اعلام بیعت با امام راحل (ره) است و ۲۲ بهمن بزرگترین عید ملی و روز رهایی از ستم مستکبران است.

حجت الاسلام والمسلمین جوکار با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در دیدار با اقشار مختلف مردم گفت: دهه فجر ایام بی بدیل در کشور است و سه رکن اسلام ، امام و امت از ارکان مهم انقلاب اسلامی است. راهپیمایی ۲۲ بهمن ضربه کوبنده بر سیاستهای دشمن خواهد بود. حضور مردم در راهپیمایی سیلی سخت و آبداری به دشمن خواهد زد.

وی ادامه داد: انتخابات زیر ساخت همه پیشرفت هاست و باعث استمرار امنیت و آبروی نظام است. اگر مردم مشارکت بالا داشته باشند و مجلس قوی تشکیل شود، و انتخاب اصلح و قوی داشته باشیم مجلس ما قوی خواهد بود. کسانی که به شورای نگهبان تهمت می زنند و انتخابات را تشریفاتی می دانند، پس آنها هم باید از جایگاه و مسئولیت خود کنار روند. چطور انتخابات برای دیگران تشریفاتی است و برای شما که از این طریق انتخاب شدید، تشریفاتی نبوده است؟

حجت الاسلام والمسلمین جوکار خاطر نشان کرد: اجازه ندهید که تاریخ منحوس آن زمان ایجاد شود. تریبون داران مردم را برای شرکت در انتخابات دعوت کنند . معیار انتخابات، ایمان داشتن، انقلابی بودن ، شجاعت و با تدبیر در مقابل دشمن ایستادن است. همچنین معیار انتخابات جهادگری و هوشیاری و کار آمد و طرفدار عدالت بودن است. کسی که نتواند خود و اطرافیانش را مدیریت کند، نمی‌تواند کشور را اداره کند و با فساد مبارزه کند. نماینده مجلس باید در مجلس قانون خوب وضع کند و بر عملکرد مجریان قانون نظارت داشته باشد و از حیثیت نظام و انقلاب اسلامی دفاع کند. مردم از مسئولی که اهل اختلاس و خیانت و غارتگری اموال مردم است، متنفر و بیزارند.

خطیب نماز جمعه شهرستان قدس ضمن تشکر از فعالیتهای شبانه روزی شورای نگهبان با اشاره به اقدام هوا فضای سپاه پاسداران تصریح کرد: دو گروه جهادی متخصص در شهرک عزیزی شهرستان قدس جهت معاینات پزشکی مستقر شده اند که اقدامی ارزنده در راستای سلامت شهروندان است.
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 19 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 49