En
تاریخ : يکشنبه 20 بهمن 1398
کد 5717

اعتباری بالغ برصد میلیارد تومان صرف پروژه های شهرستان قدس شده است

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ضمن تبریک ایام الله مبارک دهه فجر در آئین افتتاح پروژه های عمرانی این شهرستان گفت: امروز شاهد افتتاح و بهره برداری از پروژه های مختلف در حوزه های زیر ساختی، آموزشی،زیر بنایی و روبنایی در شهرستان قدس هستیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قدس، محمد تقی زاده معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران افزود: بالغ بر30 پروژه در شهرستان قدس مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و اعتباری بیش از صد میلیارد تومان برای این پروژه ها صرف شده است .

وی اضافه کرد:امید است پروژه هایی که اجرا شده و مورد بهره برداری قرار گرفته بتواند تامین کننده خدمات و سرانه های شهرستان قدس باشد.

تقی زاده ادامه داد: شهرستان قدس از مجموعه شهرستانهایی است که از تراکم بالای جمعیتی برخوردار است و کمبود خدمات رفاهی یکی از چالش هایی است که امید است  با اجرای این پروژه ها به ویژه در حوزه شهری و خدماتی که مورد نیاز شهروندان است، مرتفع گردد.

 معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به افتتاح  پارک بانوان عنوان کرد:افتتاح این پارک می تواند محوری برای تفریح و گذران اوقات فراغت بانوان و کودکان شهرستان قدس باشد و کمبود خدمات در فضاهای فرهنگی و آموزشی را جبران کند.

 وی با اشاره به اهمیت فرهنگ شهروندی گفت:فضاهای فرهنگی و آموزشی می تواند در ارتقای فرهنگ شهروندی و آموزش شهروندی بسیار مؤثر باشد و از سوی دیگر در زمینه توسعه روبه رشد شهرستان اثر خوب و کارکردی اثربخش داشته باشد.
 
معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران افزود:امید است با برنامه هایی که در مرکز شهرستان و شورای برنامه ریزی شهرستان قدس و همچنین شهرداری شهربرای آینده قدس دارند ما شاهد شکوفایی هر چه بیشتر این شهرستان در آینده نه چندان دور در نقاطی که نیاز به توجه عمیق مسئولان دارد  باشیم.

تقی زاده در پایان ضمن تشکر از پیگیری فرماندار قدس در بحث توسعه خدمات رفاهی و شهروندی خاطر نشان کرد: امید است روند شکوفایی شهرستان قدس  با سرعت هر چه بیشتری طی شود و در ادامه این مسیر شهرستان قدس از حمایتهای لازم و کافی مجموعه استان تهران هم بهره مند خواهند شد.  • نوشته شده
  • در يکشنبه 20 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 43