En
تاریخ : چهارشنبه 23 بهمن 1398
کد 5733

دادستان شهرستان قدس: نامزدهای انتخابات در محل های مشخص تبلیغات کنند

کاویانی گفت: طبق جانمایی محل توسط شهرداری و همچنین ستاد انتخاباتی نامزدها مجاز به تبلیغ هستند و از نصب هر گونه تبلیغ بر در و دیوار شهر و تخریب منظر شهری خودداری نمایند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، مجید کاویانی دادستان شهرستان قدس در جلسه هم اندیشی با نامزدهای انتخاباتی که در دارالقرآن برگزار شد عنوان کرد: طبق جانمایی محل توسط شهرداری و همچنین ستاد انتخاباتی نامزدها مجاز به تبلیغ هستند و از نصب هر گونه تبلیغ بر در و دیوار شهر و تخریب منظر شهری خودداری نمایند.

وی در ادامه افزود: تبلیغاتی از این دست خسارات قابل توجهی را به شهر و مجموعه مدیریت شهری تحمیل خواهند کرد چنانچه در دوره های قبل انتخابات نیز چنین مواردی بوده و طبق تقدیم دادخواست از سوی شهرداری موضوع از مراجع قانونی پیگیری شده است.

کاویانی با اشاره به این موضوع که فضای مجازی در بحث تبلیغات شکل گسترده ای یافته است، اظهار داشت: نامزدها در خصوص نقاط مثبت و قوت خود تبلیغات کنند و در فضاهای اینچنینی از تخریب رقبای کاندیدایی خود پرهیز نمایند.

دادستان شهرستان قدس از استقرار شعبات ویژه برای بررسی تخلفات انتخاباتی در دادگستری شهرستان قدس خبرداد و افزود: برای صیانت از آراء نامزدهای انتخاباتی یک روز قبل و بعد از روز رای گیری در شعب اخذ رای ماموران انتظامی حضور خواهند داشت.

  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 50