En
تاریخ : پنجشنبه 24 بهمن 1398
کد 5740

نشست مشترک ناظرین مسئول، نمایندگان فرماندار و کاربران در شهرستان قدس برگزار شد

محمد زاده پودینه رئیس هیات بازرسی انتخابات در این نشست گفت: طی جلسات متعدد در وزارت کشور برای موضوع بازرسی انتخابات تشکیل و تعداد بازرسین هر شعبه مطابق با این جلسات اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قدس، پودینه با اعلام این خبر که تا چند روز آینده پس از تایید صلاحیت ها ، کارت های بازرسین تحویل آنها می شود اضافه کرد: برای هر ۴ شعبه در سطح شهرستان یک بازرس اختصاص یافته است.
وی در ادامه با اشاره به ذکر عناوین بازرس متمرکز و بازرس غیرمتمرکز در کارت های بازرسین انتخابات  یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میاندوره ای پنجمین انتخابات مجلس خبرگان رهبری ابراز داشت: هیچ تفاوتی در شرح وظایف این بازرسین وجود ندارد ، بازرسین متمرکز یک شعبه اصلی و دو یا سه شعبه فرعی دارند و موظفند تمام صندوق هایی را که در تحت مسئولیت شان است  مرتب سرکشی و فرم هایی را که در اختیارشان قرار گرفته شده را تکمیل و درنهایت این فرم ها را تحویل ستاد انتخابات قرار دهند.
 رئیس هیات بازرسی انتخابات در شهرستان قدس با اشاره به توجه ویژه بازرسین متمرکز نسبت به پایان مهلت انتخابات در شعب توجه خاطر نشان کرد: این موضوع خیلی مهم است  که در پایان مهلت انتخابات بازرسین در شعبه ای که می تواند شعبه اصلی یا فرعی باشد حضور دارند، داشته باشند و تا پایان شمارش آرا فرم های مربوطه را امضا کنند.
 پودینه  درباره تفاوت شعب اصلی و فرعی نیز گفت: شعبی  که در سنوات قبل در آن تعداد رأی بیشتری اخذ شده شعبه اصلی در نظر گرفته شده است و بازرسین متمرکز سعی کنند در پایان مهلت رأی گیری حتما در شعبه اصلی حضور داشته باشند.
وی  در پایان ضمن قدردانی از ریاست انتخابات شهرستان ، اعضای هیئت های نظارت و اجرایی و همه کسانی که برای برپایی هر چه با شکوه تر انتخابات تلاش می کنند گفت: با همدلی و هم افزایی در برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور تلاش می کنیم تا در نهایت  فرد اصلح برای حوزه مشق(ملارد، شهریار و قدس ) با آراء مردم به مجلس شورای اسلامی راه یابد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 24 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 50