En
تاریخ : جمعه 2 اسفند 1398
کد 5789

رئیس حوزه فرعی انتخابیه قدس: مردم با حضور هوشیارانه و همیشه در صحنه خود مشت محکمی بر خیال های باطل دشمنان خواهند زد

فرماندارقدس در اولین ساعات صبح جمعه دوم اسفند ماه با حضور در مسجد جامع شهرقدس رأی خود را در صندوق انداخت.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه فرعی انتخابیه قدس، لیلا واثقی فرماندار و رئیس حوزه فرعی انتخابیه قدس در شعبه اخذ رای واقع در مسجد جامع شهرقدس گفت: از همین ساعات ابتدایی شاهد حضور پر شور مردم در این شعبه هستیم و انشاء الله در بازدید از دیگر شعبات هم شاهد این حضور باشیم.

وی در ادامه افزود: از خرداد ماه امسال جلسات متعدد ستاد انتخاباتی برگزار شده و ۱۲۶ شعبه اخذ رای در سطح شهرستان مشغول به فعالیت برای دریافت آراء مردم هستند.

لیلا واثقی با ابرازامیدواری با اشاره به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)  درهر چه با شکوه برگزار شدن انتخابات ابراز داشت: تمام تلاش‌ هیات اجرایی و هیات نظارت انتخابات شهرستان در راستای برگزاری انتخاباتی سالم ، قانونمند و با حضور حداکثری مردم بوده است.

وی در ادامه افزود: شهرستان قدس جزو شهرهای مهاجرپذیر است و با توجه به جمعیت بیش از 400 هزار نفر می توان تخمین زد با رای اولی ها یک سوم جمعیت واجد شرایط رأی باشند.

واثقی در خصوص تمدید ساعت اخذ رای در شعب با توجه به روز تعطیل و استقبال مردم در ساعات پایانی اظهار داشت: هنوز در این خصوص ابلاغی به فرمانداری نشده است اما به محض ابلاغ این تمدید ساعت به شعب اعلام خواهد شد.

فرماندار و رئیس حوزه فرعی انتخابیه قدس با اشاره به وضعیت کشور در بحث بین الملل و هجمه دشمنان به نظام و ارزش های نظام خاطر نشان کرد: برای حفظ امنیت و تمامیت ارضی کشور قطعا مردم با حضور در پای صندوق های رأی انسجام و وحدت ملت ایران را به رخ جهانیان خواهند کشاند.

مقام عالی دولت در شهرستان با اشاره به اینکه هیچ یک از مردم نمی خواهند دشمنان به مرزهای ایران اسلامی تعرض کنند، تاکید کرد: مردم به خوبی می دانند که در خارج از مرزهای ایران دشمنان، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساندند تا اساسی ترین مقوله نظام را که امنیت است متزلزل نشان دهند ولی مردم ایران با حضور هوشیارانه و همیشه در صحنه خود مشت محکمی بر خیال های باطل دشمنان خواهند زد.

 فرماندار و رئیس حوزه فرعی انتخابیه قدس با اشاره به اینکه مشکلات داخل کشور مانند یک خانواده باید درون خانواده حل شود و به بیرون کشیده نشود، عنوان کرد: با تمام مشکلاتی که مردم دارند و نیمی از این مشکلات بخاطر تحریم های همین دشمنان امروز به مردم تحمیل شده همیشه پای انقلاب و کشور بوده و هستند و خود را نسبت به سرنوشت کشورشان بی تفاوت نشان نداده اند.

وی در پایان ضمن قدردانی از مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستان قدس بر حضور حداکثری مردم به خصوص رأی اولی ها تاکید کرد.  • نوشته شده
  • در جمعه 2 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 120