En
تاریخ : جمعه 2 اسفند 1398
کد 5792

سرگرد حبیبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان قدس: یکی از شاخص ترین دستاوردهای انقلاب ما آزادی است

کشور ما بعد از انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای بزرگش آزادی است و یکی از تجلی و مظاهر آن انتخابات و مشارکت مردم در سرنوشت کشور است.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی حوزه فرعی انتخابیه قدس، سرگرد حسین حبیبی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان قدس در مسجد جامع شهرقدس یکی از شعب اخذ رای گفت: کشور ما بعد از انقلاب اسلامی یکی از دستاوردهای بزرگش آزادی است و یکی از تجلی و مظاهر آن انتخابات و مشارکت مردم در سرنوشت کشور است.

وی در ادامه افزود: مردم عزیز ایران اسلامی با حضور در این انتخابات می توانند از انقلاب و ارزش های آن دفاع کنند و حتما نیازی به جضور در جنگ و گرفتن اسلحه نیست و با حضور در پای صندوق های رای در سنگرهای انقلاب از میهنشان دفاع می کنند.

حبیبی با اشاره به اینکه مسئولان نیز در مقابل این حضور مردم مسئول هستند، اظهار داشت: مسئولان باید از پشت میز نشینی دوری کنند و جهادی برای رفع مشکلات مردم پای کار باشند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران شهرستان قدس با اشاره به اینکه ستارگانی مثل سردار سپهبد قاسم سلیمانی فراتر از مرزهای کشور برای حفظ انقلاب و نظام تلاش کردند و به مقام رفیع شهادت نائل شدند، مردم با شرکت خود در انتخابات ضمن ادای دین به مقام شامخ شهداء ، مهر تاییدی بر اقتدار نظام و انقلاب می نگارند.

حبیبی در پایان خاطر نشان کرد: مردم با حضور خود تجلی از مسئولیت پذیری و پایبندی به نظام را به نمایش گذاردند و امیدواریم با انتخاب یک نماینده اصلح، متعهد، دلسوز و انقلابی یک تغییر نگرش مدیریتی موجب رشد و توسعه کشور شود.
 
  • نوشته شده
  • در جمعه 2 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 1375