En
تاریخ : يکشنبه 12 ارديبهشت 1400
کد 6911

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران؛

موانع توسعه حریم شهرستان قدس باید در اولویت دستگاه های اجرایی قرار گیرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران ضمن پایش مشکلات حریم شهرستان قدس گفت: جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز باید به صورت ویژه مد نظر قرار گیرد و در این راستا تمامی دستگاههای متولی می بایست تابع ضوابط و مقررات موجود باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛ عبدالرضا چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در نشست پایش مشکلات حریم شهرستان قدس ضمن تشکر از پیگیری های فرماندار در خصوص حل مسائل و مشکلات شهرستان اظهار داشت: جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز باید از اهتمام ویژه ای برخوردار باشد و در این راستا تمامی دستگاه های متولی باید مکلف به رعایت ضوابط و مقررات باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران حفظ حرایم شهرستان را مورد حساسیت قرار داد و گفت: در این راستا باید هماهنگی های لازم میان فرمانداری، شهرداری، آب منطقه ای و دیگر دستگاه های اجرایی این منطقه انجام شود.

عبدالرضا چراغعلی با بیان اینکه از بدو فعالیت خود در معاونت استانداری شاهد برخی مشکلات و مسائل پیرامونی حریم شهرقدس بوده است، افزود: می بایست نکات فنی و اسناد موجود را مورد بررسی قرار داده که در این خصوص اقدامات کارشناسی دقیق و به روز صورت گیرد.

معاون امور هماهنگی استانداری تهران خاطر نشان کرد: در تدوین سند حریم شهرستان باید حل مشکلات و معضلات شهرستانی به صورت دو سویه مدنظر قرارگیرد و زمانی که طرح حریم شهرستانی تدوین شد نیز تمامی دستگاه ها نسبت به اجرای آن اقدام کنند.
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 18