En
تاریخ : پنجشنبه 20 خرداد 1400
کد 6995

فرماندار قدس؛ انتخابات پرشور با حضور تمامی اقشار مختلف محقق خواهد شد

فرماندار شهرستان قدس با ابراز امیدواری از اینکه انتخابات پرشور با حضور تمامی اقشار و معتمدین محقق می شود گفت: از تمامی مردم و شهروندان این شهرستان می خواهم برای محقق شدن سرنوشت خود ۲۸ خرداد ماه به پای صندوق رای آمده و افراد اصلح خود را برگزینند.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قدس؛ لیلا واثقی در نشست با معتمدین اظهار داشت: مسئولین با فعالیت خود درصدد هستند تا رضایت مندی را در جامعه ایجاد کنند و این موضوع با حضور پررنگ مردم در پای صندوق های رای انرژی آنها را در راستای خدمت رسانی دوچندان می کند.
 
فرماندار شهرستان قدس با بیان اینکه ورزشکاران، هنرمندان و سایر شخصیتهای مختلف می توانند در تشویق و مشارکت حداکثری تاثیر بسزایی داشته باشد تاکید کرد و گفت: در دیدارهای خود با اقشار مختلف جامعه در نظر داریم با کمک گیری از آنها بتوانیم زمینه ساز حضور پرشور مردم را در انتخابات پیشرو باشیم.
واثقی در پایان از این حاضرین درخواست کرد که موارد و پیشنهادات خود را برای رشد و برون رفت از مشکلات به صورت مکتوب به ایشان ارائه داده تا بتوان گامهای موثری را برای رشد و رونق این شهرستان برداشت.
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 10