En
تاریخ : پنجشنبه 20 خرداد 1400
کد 6996

واثقی؛ ورزشکاران تاثیر گذار در حضور حداکثری مردم در انتخابات پیشرو هستند

فرماندار شهرستان قدس: ورزشکاران یکی از اقشار تاثیر گذار در جامعه بوده که می توان با اتکاء به این قشر بسیاری از طرفداران و علاقه مندان را برای شور و نشاط انتخاباتی دعوت کنند.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قدس؛ نشست رسیدگی به مشکلات و کمبودهای ورزشی شهرستان به ریاست لیلا واثقی فرماندار و با حضور احسان اصغری مسئول حراست فرمانداری، امیر حیدری رئیس اداره بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری، محسن حسینی رئیس اداره ورزش و جوانان و جمعی از هیاتهای ورزشی و ورزشکاران در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.
 
لیلا واثقی در این نشست با اشاره به اینکه تامین سلامتی و نشاط جامعه در گرو گسترش ورزش در بین آحاد مردم و جوانان است عنوان کرد: اعتقاد داریم هر چه توجه به مقوله ی ورزش افزایش یابد بسیاری از مسائل و ناهنجاری های اجتماعی کاهش پیدا خواهد کرد.
 
فرماندار شهرستان قدس ادامه داد کرونا بسیاری از مشاغل از جمله بخش ورزشی را تحت تاثیر زیاد مالی قرار داده که می طلبد با همت و همکاری بیشتر به این مشکلات غلبه کرد.
 
واثقی با بیان اینکه ورزشکاران سهم بسزایی در میزان مشارکت دارند بیان کرد: همانطور که در یک جامعه به نیروهای متخصص اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، جامع شناسی و ... نیاز است، ورزشکاران نیز سهم بسزایی در این چرخه دارند چرا که باید برای اداره شهر از تمامی سلایق و اقشار به منظور مدیریت بهتر بهره مند شد.
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 20 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 24