En
تاریخ : جمعه 21 خرداد 1400
کد 6998

آخرین مانور انتخابات در شهرستان قدس برگزار شد

معاون فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان قدس از آمادگی کامل در حوزه های مختلف از جمله کمیته فناوری اطلاعات برای برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد ماه خبر داد.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قدس؛ محسن نیکخواه رئیس ستاد انتخابات شهرستان قدس در حاشیه برگزاری این دوره آموزشی اظهار داشت: استفاده از دستگاه‌های الکترونیکی احراز هویت به معنی تمام الکترونیکی شدن فرایند رأی‌گیری نیست بلکه تنها اصالت رأی‌دهندگان، صدور شناسه رأی و ساز و کار پیشگیری از برخی تخلفات رأی‌ دهندگان از جمله رای تکراری، سو استفاده از اسناد هویتی دیگران و ... می باشد که در قانون پیش‌بینی‌شده است.

در ادامه یاسر صوفلو مسئول روابط عمومی فرمانداری و رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات شهرستان قدس بر اهمیت برگزاری آموزش و مانور انتخاباتی برای کاربران تاکید کرد و گفت: با برگزاری کلاسهای متعدد حضوری و غیر حضوری ویژه کاربران دستگاههای احراز هویت در نظر داریم ضمن شناسایی برخی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری چنین مانورهایی جهت رفع آن اقدامات لازم را انجام داده تا در روز انتخابات کاربران رایانه در شعب اخذ رای با تسلط کامل به ثبت کدملی و استعلام انتخابات بپردازند.
  • نوشته شده
  • در جمعه 21 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 27