En
تاریخ : شنبه 22 خرداد 1400
کد 7002

واثقی؛ اتحادیه های صنفی قدس مردم را به حضور حداکثری در انتخابات تشویق کنند

فرماندار شهرستان قدس: با توجه به ایام انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، اصناف باید نقش اثرگذار خود را در تشویق و حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی ایفا کنند.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قدس؛ جلسه اعضای هیئت مدیره اتحادیه های صنفی شهرستان به ریاست لیلا واثقی فرماندار و با حضور احسان اصغری مسئول حراست فرمانداری، امیر حیدری رئیس اداره بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری، ابراهیم بیات رئیس اداره صمت و جمعی از روسای اتحادیه‌های صنفی در سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

لیلا واثقی با اشاره به اهمیت و رعایت پروتکل های بهداشتی در کنترل و مقابله با این بیماری از همکاری کسبه ، اصناف و بازاریان شهرستان قدس که در این شرایط سخت نسبت به تعطیلی واحدهای صنفی خود اقدام و با ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا همکاری داشتند، تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه فرماندار شهرستان قدس با تاکید به نقش اثرگذار اصناف به منظور تشویق و حضور پرشور مردم در پای صندوق های رأی گفت: اصناف و بازاریان در خط مقدم جبهه اقتصادی هستند و نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی ایفا می کنند همچنین می توانند با استفاده از فضای مجازی، فضاسازی شهری در راستای شور و نشاط سیاسی مردم را به مشارکت حداکثری در انتخابات تشویق کنند.
  • نوشته شده
  • در شنبه 22 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 29