En
تاریخ : جمعه 28 خرداد 1400
کد 7017

شهروندان برای تعیین سرنوشت خود در انتخابات شرکت کنند

فرماندار شهرستان قدس با بیان اینکه حضور در انتخابات یک امر الزامی است گفت: از شهروندان می خواهم که برای تعیین سرنوشت خود در انتخابات شرکت کنند.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قدس صبح امروز دکتر لیلا واثقی فرماندار با حضور در پای صندوق رای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا گفت: همه شهروندان برای حفظ نظام و اعتلای کشور و نقش آفرینی در انتخابات حضور پرشور داشته باشند.

فرماندار شهرستان قدس در این خصوص با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که خطاب به عموم مردم بیان کردند گفت: انتخابات در یک روز انجام می‌شود اما اثر نتیجه انتخابات سال‌ها بر زندگی مردم و کشور سایه‌افکن خواهد بود و امیدواریم این انتخابات بر خلاف خواسته دشمنان مایه آبرو، عزت و سربلندی ایران بشود.

فرماندار قدس افزود: امیدواریم مردم به سرنوشت خود حساس باشند و با رای دادن خود ایران را به سمت توسعه و آبادانی بیشتر رهنمود کنند.

واثقی در پایان صحبت های خود با اشاره به برگزاری دوره توجیهی داوطلبان انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا خاطرنشان کرد: با متخلفین انتخابات برخورد خواهیم کرد تا انتخاباتی سالم داشته باشیم و شهروندان ما را در این امر یاری نمایند و در صورت مشاهده چنین مواردی مراتب را به ستاد انتخابات شهرستان اطلاع دهند.
 
  • نوشته شده
  • در جمعه 28 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 88