En
تاریخ : شنبه 20 شهريور 1400
کد 7073

لیلا واثقی : هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای بازخوانی جنگ و انتقال مفهوم ایستادگی به نسل جوان است

فرماندار قدس: هفته دفاع مقدس تداعی‌گر دل‌های نورانی، جان‌های گرامی و انسان‌های بزرگی همچون سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی، مدافعان حرم و مدافعان سلامت می باشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قدس ؛ جلسه هماهنگی گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان قدس به ریاست لیلا واثقی فرماندار و با حضور حجت الاسلام رضا جوکار امام جمعه شهر قدس، سرهنگ حسين حبيبي فرمانده سپاه ناحيه شهرستان قدس، محسن نیک خواه معاون سیاسی انتظامی فرماندار و دیگر مسئولین شهرستان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

واثقی خطاب به مسئول و روسای ادارات شهرستان گفت : ۸ سال دفاع مقدس تاریخ جدایی‌ناپذیر ملت غیور ایران است و همیشه در یادها و خاطره‌ها باقی می‌ماند، امروز با جنگ اقتصادی و تحریم هایی که دشمنان برای ایران اسلامی به وجود آورده اند، خدمت رسانی به مردم در مسیر رفع مشکلات حوزه کاریتان همانند مسیر دفاع مقدس یک دفاع محسوب می شود.

وی با اشاره به اینکه رسالتی بسیار سخت و دشوار بر دوش مسئولین شهرستان است که باید از زیر بار این مسولیت سربلند بیرون بیایند، گفت : آیندگان در خصوص کارکرد و عملکرد ما قضاوت خواهند کرد که با تلاش مضاعف برای مقابله با ویروس کرونا ، خدمت در حوزه سلامت را عرصه دیگری از دفاع مقدس بدانیم و بعد از به نتیجه رسیدن اهدافمان سر زبان ها ماندگار شویم تا خوبی های ما یاد شود.

نماینده عالی دولت با تاکید بر اینکه موج بیداری اسلامی در منطقه از برکات هشت سال دفاع مقدس مردم ایران در برابر زورگویان جهان است اظهار داشت : برگزاری برنامه‌های هفته دفاع مقدس ما را از خواب غفلت بیدار می کند و باید بدانیم که امنیت، عزت و اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی‌هاست که باید قدر دانسته شود.

لیلا واثقی در بخشی دیگر از سخنان خود درباره مشکلات ریلی محله کاووسیه اظهار داشت : با توجه به اینکه از چند ماه قبل باکس های زیرگذر کاووسیه در محل پروژه مستقر شده، متاسفانه مسئولین سابق در شورا و شهرداری قدس علیرغم برگزاری جلسات متعدد با عدم اجرای تعهدات خود در ساخت زیرگذر ، اصلاح زیرگذرهای عابر پیاده، عدم جمع آوری پل های کنار ریل حقوق شهروندان قدس را ضایع کرده و باعث وجود آمدن نارضایتی شهروندان و بروز اتفاقات تلخ در این منطقه شده اند.

وی افزود : خوشبختانه انتصاب سرپرست جدید شهرداری و شروع کار در این مسئولیت می‌تواند جهشی را از جهات مختلف برای شهر داشته باشد، امیدواریم تعهدات و برنامه های انجام نشده مسئولین سابق شهرداری هر چه سریعتر در این دوره جامه عمل پوشانده شود.
  • نوشته شده
  • در شنبه 20 شهريور 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 17