En
تاریخ : دوشنبه 19 مهر 1400
کد 7103

به مناسبت هفته نيروي انتظامي صورت گرفت؛

دیدار فرماندار با فرمانده انتظامي شهرستان قدس

فرماندار قدس در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان قدس گفت : امنیت و آرامش موجود، مرهون تلاش ها و رشادت نیروهای انتظامی و نظامی است که با از خود گذشتگی این موهبت ارزشمند را، برای ملت عزیز ایران فراهم کرده‌اند.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس؛ لیلا واثقی فرماندار قدس به همراه محسن نیکخواه معاون سیاسی انتظامی، علیرضا ناصری پور معاون برنامه ریزی و امورفنی عمرانی، احسان اصغری مسئول حراست  فرمانداری و هیئت همراه با حضور در محل ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان با سرهنگ شاهپور فلاحی دیدار و هفته نیروی را به ایشان و همکارنشان تبریک گفتند .
 
فرماندار قدس ضمن تبريک هفته نيروي انتظامي و گراميداشت ياد و خاطره شهداي عرصه تأمين نظم و امنيت، گفت: هفته نیروی انتظامی فرصت مناسبی برای آشنایی بیشتر شهروندان با خدمات این نهاد زحمتکش و خدوم می باشد.
 
ایشان همچنین هفته نيروي انتظامي را فرصتي براي ارتباط بيشتر بخش هاي مختلف جامعه با پليس دانست و گفت : همراهی و همدلی پرسنل نیروی انتظامی با مردم و مسئولین منجر به عملکرد بهتر آن ها شده است.

در پایان این دیدار با اهداء لوح تقدیر به رسم یادبود از زحمات سرهنگ فلاحی فرمانده انتظامی و سرهنگ نعمتی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قدردانی شد.

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 19 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 52