En
تاریخ : دوشنبه 26 مهر 1400
کد 7114

فرماندار قدس: مشکلات درمانی خانواده معظم شهدا جانبازان و ایثارگران با جدیت پیگیری می‌شود

فرماندار شهرستان قدس : پيگيري مشكلات درماني و ارتقاي سطح سلامت خانواده معظم شهدا و ايثارگران يك ضرورت است که با جدیت پیگیری می‌شود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس ؛ لیلا واثقی فرماندار قدس در جلسه‌ای که با حضور از جانبازان و ایثارگران ، رئیس بیمارستان سردار سلیمانی ونمایندگان شهرداری و شبکه بهداشت و درمان  برگزار شد، بابیان اينكه یکی از مهم‌ترین موضوعات بررسی روند خدمات‌رسانی پزشکی و درمانی مطلوب به خانواده معظم شهدا و ایثارگران می‌باشد بیان کرد: خدمت به خانواده‌های شهدا و ايثارگران و رفع مشکلاتشان علاوه بر اينکه يک وظيفه است يک فرصت نيز محسوب می‌شود که بايد به‌خوبی از تمام ظرفیت‌های آن استفاده شود.

وی ضمن تشکر از خدمات رسانی مطلوب کادر درمان بیمارستان سردار سلیمانی به این قشر اظهار داشت : شیوه‌های خدمت‌رسانی به خانواده شهدا و ایثارگران و بهینه‌سازی خدمات درمانی، ضرورت همکاری و تعامل بیشتر بیمارستان سردار سلیمانی با بنیاد شهید برای رفع مشکلات بیمه‌ای خانواده‌های معظم شهدا را می طلبد.

واثقی در مورد وضعیت بیمه درمان تکمیلی ایثارگران تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران با پیگیری‌های مطالبات بیمه دی که طرف قرارداد بنیاد شهید و امور ایثارگران هست، پرداخت شود و مراکز طرف قرارداد بیمه درمان تکمیلی ایثارگران عزیز افزایش پیدا کند.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 26 مهر 1400
  • توسط روابط عمومی فرمانداری قدس
  • تعداد بازدید 76