فرماندار شهرستان قدس؛
ارتقا کیفیت و کمیت فضای آموزشی شهرستان از اهداف دستگاه‌های اجرائی

نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان قدس با حضور فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم شهرستان های قدس، شهریار وملارد در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین شهرستانی در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش این شهر برگزار شد.

  • کد خبر: 322857
  • تاریخ خبر: سه شنبه 28 دی 1400 - 10:41

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، وحید گلی‌کانی در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به مشکلات آموزش مجازی بیان کرد: با شیوع ویروس کرونا دغدغه‌های بسیاری در فضای آموزشی ایجاد شد چراکه با یک رویکرد جدیدی در سطح کشور فعالیت خود را ادامه داد و خانواده‌های دانش آموزان با مشکل تامین تکنولوژی مربوطه روبه‌رو شدند که با کمک‌های خیرین حوزه کمی از مشکلات کاسته شد.

 

وی ادامه داد: مجموعه آموزش و پرورش شهرستان  از ظرفیت انجمن اولیا و مربیان

برخوردار است، این انجمن ظرفیت مناسبی برای ارتباط اولیای دانش‌آموزان با بدنه آموزش و پرورش، پیگیری امورات مختلف آموزش و فرهنگی و پشتیبان ارتقا سطح کیفی زیرساخت‌های مدارس می‌باشد.

 

فرماندار شهرستان قدس در خصوص ارتقا کیفیت و کمیت فضای آموزشی گفت: امید است هرچه سریعتر نسبت به راه‌اندازی مدرسه استعداد درخشان در شهرستان  برای سال تحصیلی آینده اقدامات لازم به عمل آید.

 

 

گلی‌کانی با اشاره به افزایش زیرساخت‌های شهرستان عنوان کرد: مجموعه هلال احمر شهرستان افتتاح شد و اولیا دانش آموزان می‌توانند از فضای آموزشی آن به منظور تربیت امدادگران هلال احمر داوطلبین و امور جوانان و اوقات فراغت جهت فرزندان خود استفاده کنند.

 

وی اظهار داشت: یکی از مطالبات شهروندان در حوزه فرهنگ و هنر است که با پیگیری‌های صورت گرفته شاهد استقرار دفتر نمایندگی حوزه هنری در دهه فجر در سطح شهرستان هستیم.

 

فرماندار شهرستان قدس در پایان با اشاره به پیگیری و رفع مشکلات استخر دانش آموزی گفت:  اقدامات  لازم به منظور جذب خیرین در حوزه ساخت فضای آموزشی در حال انجام است و اخیرا تفاهم‌نامه مشترکی انعقاد شده همچنین در دهه فجر  تجهیز کارگاه و احداث یک مدرسه 15 را نیز خواهیم داشت.