مسئول روابط عمومی فرمانداری قدس؛
روابط عمومی زمینه‌ساز تبادل اطلاعات و آگاهی است

اولین نشست مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان قدس به ریاست مسئول روابط عمومی فرمانداری قدس در سالن جلسات این فرمانداری برگزار شد.

  • کد خبر: 322876
  • تاریخ خبر: سه شنبه 28 دی 1400 - 13:20

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، محمدرضا پاکراه در اولین نشست مسئولان روابط عمومی ادارات شهرستان بیان کرد: روابط عمومی نقش موثری در انعکاس اخبار و رویدادهای مهم ادارات ایفا می‌کند، همچنین امید است باتوجه به نزدیک بودن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بتوانیم عملکردی مناسبی در راستای انعکاس فعالیت‌های این دهه داشته باشیم.


وی در خصوص بهبود عملکرد روابط عمومی ادارات شهرستان عنوان کرد: 
روابط عمومی به عنوان مرجع اطلاع رسانی نقش بسزایی در تشریح عملکرد و در پاسخ دادن به شبهات و افکار عمومی برعهده دارد که می‌بایست به منظور بهبود عملکرد آن اقدامات لازم صورت گیرد.

مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس با اشاره به وظایف روابط عمومی‌ها گفت: از مهم‌ترین  وظایف روابط عمومی می‌توان به  ایجاد زمینه مناسب برای تبادل اطلاعات و آگاهی اشاره کرد و می‌بایست با بهره‌گیری از فضای مجازی آین زمینه را افزایش دهند.

همچنین در این نشست پیشنهاداتی به منظور برگزاری کارگاه‌های آموزشی متعدد با محوریت‌ها مختلف به منظور ارتقا فعالیت‌های روابط عمومی ادارات شهرستان قدس ارائه شد.