بازدید استاندار تهران از صنایع شهرستان قدس

استاندار تهران به همراه جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از واحدهای صنعتی، بهمن موتور، نوشین آذر، میخک نسج تهران و ناریان به منظور رفع مشکلات این شرکت‌های صنعتی بازدید کرد.

  • کد خبر: 323025
  • تاریخ خبر: چهارشنبه 29 دی 1400 - 23:22

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قدس، محسن منصوری استاندار تهران به همراه وحید گلی‌کانی فرماندار قدس، حسین حق‌وردی نماینده مردم شهرستان های قدس، شهریار و ملارد در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی از شرکت‌های بهمن موتور، نوشین آذر، میخک نسج تهران و ناریان بازدید به عمل آورد.


محسن منصوری در جریان سفر یکروزه به شهرستان قدس با اشاره به برنامه‌های ستاد تسهیل بیان کرد: در چارچوب برنامه‌های ستاد تسهیل بازدید‌هایی از شهرستان‌های مختلف به عمل آمده است که امروز از واحد‌های تولیدی شهرک های صنعتی شهرستان قدس بازدید انجام شد.


وی  گفت: در بازدیدهای صورت گرفته اخیر 67 مصوبه تصویب شده است که 45 مصوبه به صورت صددر صد اجرایی و دیگر مصوبات درحال پیگیری است.


استاندار تهران در جریان بازدید از شرکت بهمن موتور عنوان کرد: مجموعه گروه تولیدی بهمن موتور از لحاظ خودروسازی پرتوان و پیش‌رواست چراکه از سرمایه انسانی مطلوب، دانش و تکنولوژی پیشرفته‌ای برخوردار است.

در ادامه بازدید‌ها، استاندار تهران  با حضور در شرکت نوش آذر به منظور رفع  موانع  و بررسی مشکلات موجود با عوامل آن مجموعه گفتگو کرد.